Masaż relaksacyjny Gdańsk

199.00
Kod produktu: PM0999
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut + 20 minut w saunie fińskiej
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Baltiqa Day Spa, Podwale Grodzkie 9
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny Gdańsk - daj sobie czas na odprężenie

Dobre odprężenie to na pewno masaż relaksacyjny. Gdańsk to doskonałe miejsce żeby zrealiziwać taki prezent dla każdej osoby, która walczy ze stresem, napięciem nerwowym, żyje w biegu, albo ma za sobą jakiś cięższy okres. Relaks jest w tej chwili potrzebny w zasadzie każdemu – pozwala pozbyć się bólu, który często spowodowany jest długotrwale napiętymi mięśniami. Bóle pleców, karku, głowy – z tym zmaga się wiele osób. Masaż jest w stanie poradzić sobie z tymi dolegliwościami, przynosząc choć chwilowe ukojenie.

Jednocześnie odpręża się nie tylko ciało, ale i dusza – na zmysły oddziałuje się również poprzez uspokajający zapach oraz kojącą, delikatną muzykę. Taki prezent będzie idealny na wiele okazji – czy to z powodu urodzin, imienin, czy też jakichś innych, specjalnych wydarzeń, jak na przykład zdanie ważnego egzaminu, otrzymanie awansu, albo zamknięcie jakiegoś ważnego projektu, nad którym spędziło się wiele dni. Można dokupić specjalne pudełko prezentowe, żeby voucher prezentował się jeszcze lepiej!

Godzinny odpoczynek - masaż relaksacyjny Gdańsk

Masaż relaksacyjny w Gdańsku przeznaczony jest dla każdej osoby, która potrzebuje odpoczynku. Godzinny zabieg pozwala zapomnieć choć na chwilę o kłopotach i nabrać sił przed kolejnymi obowiązkami. Samo masowanie całego ciała trwa godzinę, jednak prezent obejmuje również 20-minutowy pobyt w saunie fińskiej. Znana jest ona także jako sauna sucha – w odróżnieniu od tej parowej, nieco bardziej popularnej. Sauna fińska posiada najwyższą temperaturę ze wszystkich rodzajów saun i cechuje się niską wilgotnością. Pobyt w takiej saunie to świetny detoks dla organizmu. Następuje obniżenie ciśnienia krwi, zwiększenie czynności serca, a skutkiem tego z organizmu szybciej wydostają są wszystkie szkodliwe substancje. Jest to jednocześnie fantastyczny odpoczynek dla mięśni i szansa na poprawę swojej odporności – regularne pobyty w saunie przyczyniają się bowiem do ogólnej poprawy wydolności organizmu. 

Połączenie sauny z wymasowaniem całego ciała jest szansą na rzeczywiste odprężenie ciała i umysłu. Celem takiego zabiegu jest uspokojenie, wyciszenie, zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia, a także ogólna poprawy formy organizmu. Zabieg odbywa się we wnętrzu budynku, więc nie trzeba się obawiać, że zła pogoda wpłynie na jego przeprowadzenie. Na pewno nie trzeba będzie go odwoływać, ani też przesuwać terminu. Jednocześnie prezent nie jest przypisany do żadnego konkretnego terminu – wszystko zostanie indywidualnie omówione z osobą obdarowaną. Na pewno uda się ustalić jakiś dogodny termin, gdy miejsce na zabieg będzie wolne, a osoba obdarowana będzie miała akurat wolny czas. Voucher prezentowy jest ważny aż przez 365 dni od daty zakupu, więc jest to wystarczająca ilość czasu, żeby taką wolną chwilę znaleźć. Strój jest dowolny, ponieważ przed wejściem na salę obsługa i tak poprosi o przebranie się.

Na miejscu może się pojawić wyłącznie osoba, która otrzymała voucher prezentowy. Nie jest to jeden z tych prezentów, na którego realizację można przyjść w większym gronie. Jednocześnie, żeby móc skorzystać z zabiegu, trzeba ów voucher przynieść ze sobą i okazać przy wejściu. Realizacja prezentu nie będzie możliwa również w sytuacji, gdy na zabieg osoba obdarowana przybędzie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. W takim wypadku obowiązuje bezwzględny zakaz wejścia na salę.

Voucher prezentowy na pewno przyda się wszystkim, którzy zechcą nieco odpocząć od codzienności i odprężyć się. Masaż relaksacyjny w Gdańsku, w połączeniu z fińską sauną na pewno ukoją zmysły, uspokoją skołatane nerwy i odstresują.

Bon podarunkowy można zrealizować w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach dla tej kategorii zabiegów i nie musi to być jedynie Gdańsk.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...