Masaż relaksacyjny Częstochowa

199.00
Kod produktu: PM0989
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż pleców trwa 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi SPA, ul. Wielkopolska 16
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny Częstochowa - coś dla Ciebie

Masaż relaksacyjny w Częstochowie to doskonała okazja, aby zregenerować i zrelaksować swój organizm. Korzystne zasady realizacji vouchera pozwalają samodzielnie określić dogodny termin, w jakim zostanie wykonany masaż relaksacyjny. Voucher może być bowiem zrealizowany w ciągu roku od zakupu.

Taki zabieg pozwala na zmniejszenie masy ciała poprzez zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, skutecznie likwiduje napięcia mięśni, a także wyrównuje teksturę skóry, eliminując nieatrakcyjne pod względem estetycznym „skórki pomarańczy”. Zabieg dodatkowo aktywuje metabolizm. Jest polecany każdemu, kto cierpi z powodów problemów z układem mięśniowo-szkieletowym lub mają zdiagnozowane problemy z kręgosłupem i plecami. Zabieg jest też wskazany, kiedy u danej osoby występują zaburzenia układu nerwowego. Skutecznie łagodzi skurcze mięśni. Pomaga zwiększyć odporność, wyeliminować zespół chronicznego zmęczenia, a także usunąć hipertoniczność włókien mięśniowych.

Masaż relaksacyjny Częstochowa – prezent dla każdego

Masaż relaksacyjny w Częstochowie jest szczególnie wskazany dla osób, które intensywnie pracują lub pozostają w nieustannym stresie. Korzystać z niego powinni też pacjenci cierpiący na chroniczne zmęczenie, depresję i nerwicę lub przeżywających traumę z powodu stresujących przeżyć. Relaksujący masaż daję nam niespotykaną siłę i energię. Aktywuje pracę wszystkich narządów i układów, pomaga mózgowi dostroić się do nastroju roboczego. Przede wszystkim efekt objawia się w układzie nerwowym. Pacjent uspokaja się i zaczyna odczuwać harmonię ciała i duszy.

Wszystko, co musisz zrobić, aby skorzystać z tych pozytywnych efektów, to zakupić voucher w naszym sklepie internetowym. Czas realizacji bonu jest bardzo długi. Dzięki temu sam możesz wybrać termin, w jakim udasz się na zabieg. Dzięki temu voucher jest także doskonałym prezentem dla bliskiej ci osoby. Wystarczy, że zakupisz bon i zrobisz niespodziankę rodzicom, dziadkom czy przyjaciołom w dniu ich urodzin, imienin czy na walentynki. Sam zabieg trwa trzydzieści minut.

To pół godziny relaksu, które dosłownie postawi cię na nogi i sprawi, że zmęczenie z całego tygodnia pracy zniknie jak za dotknięciem magicznej różdżki. To wydarzenie jest szczególnie polecane osobom ze schorzeniami i żyjącym w permanentnym stresie, jednak z zabiegu mogą skorzystać praktycznie wszyscy. Nie ma tu ograniczeń wiekowych ani związanych z płcią czy nawet stanem zdrowia. Zabieg nie jest wskazany jednie w przypadku chorób skórnych, stanów zapalnych czy w skrajnych sytuacjach określonych przez lekarza. Częstochowa zaprasza!

Voucher możesz wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...