Masaż relaksacyjny Chorzów

199.00
Kod produktu: PM0992
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi, ul. Gawrecka 2
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny w Chorzowie to prosty sposób na pozbycie się stresu. Praca, relacje, rodzina, finanse, studia - prawie wszystko, co robisz, jest silnym czynnikiem stresującym. Ciągły stres może powodować agresję, bezsenność, bóle głowy i wiele innych dolegliwości. Te same reakcje mogą również wynikać z urazów fizycznych i innych emocjonalnych. Odpowiedzią jest tutaj właśnie masaż relaksacyjny. Ten rodzaj aktywności ma wiele zalet i może poprawić zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.

Taki masaż poprawia sen. Stres może powodować bezsenność. Z kolei brak snu powoduje więcej problemów w codziennych czynnościach. Praca staje się trudna. Możesz mieć trudności z koncentracją. Problemem może być również agresja i zarządzanie gniewem. Wszystko to może być spowodowane po prostu brakiem snu. Tak więc, jeśli twój brak snu jest w rzeczywistości spowodowany stresem, to złagodzenie czynników stresowych pomoże ci poprawić swoje nawyki i wzorce spania, a masowanie może być najlepszym rozwiązaniem w celu zmniejszenia tych czynników stresowych.

Masaż relaksacyjny Chorzów – zalety

Masaż relaksacyjny w Chorzowie zmniejsza ból i napięcie mięśni. Stres i stały nacisk mogą być powodem, dla którego często odczuwasz silny ból i napięcie mięśni. Oprócz stresu, siedzenie w tej samej pozycji przez długi okres powoduje bóle mięśni pleców i szyi. Dotyczy to głównie pracowników biurowych, którzy cały dzień siedzą w tej samej pozycji. Jednym ze sposobów na złagodzenie bólu mięśni i napięcia spowodowanego stresem, postawą lub ćwiczeniami jest właśnie rozluźnienie mięśni. Podczas niego aktywowany jest przepływ krwi, który z kolei odżywia mięśnie, zmniejszając ból i uelastyczniając tkankę mięśniową. Nie trzeba dodawać, że rozluźnienie mięśni oznacza również rozluźnienie nerwów. Terapia sprawi, że poczujesz się spokojniejszy, lżejszy i w lepszym nastroju - bez użycia środków przeciwbólowych.

Co więcej, zabieg reguluje ciśnienie krwi. Może obniżyć poziom ciśnienia krwi w ciele. Jeśli jesteś zestresowany przez większość czasu, terapia pomoże również obniżyć poziom hormonów kortyzolu w organizmie. Długoterminowa korzyść z regulowanego ciśnienia krwi nie wpłynie wyłącznie na samopoczucie fizyczne. Pomoże także zrównoważyć układ nerwowy, aby odzyskać zdrowie i utrzymać dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Nie zapominaj, że regulowane niższe ciśnienie krwi zmniejszy ryzyko choroby niedokrwiennej serca spowodowanej wysokim poziomem ciśnienia krwi. Nie tylko rozluźnia fizycznie podczas samej sesji, ale może także leczyć i zapobiegać wielu stanom, które mogą wpływać na jakość twojego życia. Chorzów zaprasza na relaksujące masowanie!

Bon podarunkowy można zrealizować w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach dla tej kategorii zabiegów.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...