Masaż relaksacyjny Bydgoszcz

199.00
Kod produktu: PM0773
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
ul. Pomorska 35
Ważność:
365 dni.

Odprężający masaż relaksacyjny - Bydgoszcz oferuje wiele rozluźniających atrakcji

Masaż relaksacyjny w Bydgoszczy to doskonała okazja do odpoczynku od pracy i codziennego stresu. Głównym zadaniem jest rozładowanie napięcia i osiągnięcie pełnego odprężenia, a także przywrócenie równowagi energetycznej. Masaż relaksacyjny w Bydgoszczy zapewnia skuteczną sedację, pozwala normalizować stan układu nerwowego. W rezultacie klienci mogą zauważyć, jak pozbywają się stresu, napięcia są usuwane z mięśni i wprowadza się harmonia spokoju ducha. Masowanie relaksujące w Bydgoszczy odbywa się w specjalnych pokojach, w których panuję kojąca atmosfera.

Różnorodne negatywne emocje gromadzą się w ludzkim ciele każdego dnia, co może w efekcie prowadzić do depresji. Za pomocą tego zabiegu możesz pozbyć się wszystkich negatywnych emocji, przywrócić harmonię i dobry nastrój. Ponadto zabieg może wzmocnić układ odpornościowy i wzmocnić twoje mięśnie. Jest często stosowany jako profilaktyka w celu pozbycia się różnych chorób leżących u podstaw zaburzeń układu nerwowego. Jest także przydatny dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Zabieg opiera się na klasycznych podstawowych zasadach. Stosując różne techniki, wykwalifikowany masażysta stara się rozluźnić mięśnie i więzadła. Działa też na zakończenia nerwowe znajdujące się na powierzchni skóry. Z tego powodu siła głaskania, ugniatania, masowania i wibracji jest znacznie mniejsza niż w przypadku sportowych zabiegów tego typu.

Masaż relaksacyjny Bydgoszcz – korzyści

Masaż relaksacyjny w Bydgoszczy, to przede wszystkim szybkie i skuteczne pozbycie się stresu. Zabieg normalizuje apetyt i aktywuje procesy metaboliczne w organizmie. W trakcie zabiegu odprężającego toksyny są usuwane z organizmu i następuje jego ogólne odmłodzenie, poprawia się ogólna kondycja i samopoczucie. Zabieg jest też skutecznym sposobem na pozbycie się cellulitu i żylaków. Poprawia się struktura skóry, gdyż zostaję ona dodatkowo odżywiona, przez szybciej krążącą krew. W efekcie następuje ogólna poprawa organizmu.

Przed rozpoczęciem zabiegu pracownik salonu upewni się, że pacjent nie ma przeciwwskazań. Zabieg jest niemożliwy przy ostrych chorobach zakaźnych, ropnych, a także przy występowaniu urazów lub krwawień, chorób zapalnych, zaburzeń krzepnięcia krwi, raka, zakrzepicy, zaburzeń psychicznych - ponieważ choroby te w połączeniu z zabiegiem mogą prowadzić do negatywnych konsekwencji. Sam zabieg polega na stosowaniu różnych technik w postaci nacisku, pocierania, wibracji i innych działań na ludzkim ciele za pomocą rąk. Technika klasyczna obejmuje cztery główne aktywności: głaskanie, tarcie, wibracje i ugniatanie. Najpierw wybiera się duże obszary ciała, a następnie mniejsze.

Masaż pleców Bydgoszcz

Właściwie wykonany zabieg może wykonać jedynie doświadczona osoba. Wszystkie ruchy są kierowane wzdłuż ścieżek limfatycznych bez przerw między ruchami. Pracownik salonu skupi się głównie na twoich plecach. Są one największym energetycznie - ważnym obszarem ciała, który najczęściej doświadcza stresu. Nawet jeśli dana osoba nie ma problemów zdrowotnych, nie cierpi na choroby układu mięśniowo-szkieletowego i nie odczuwa obciążenia kręgosłupa, taki zabieg będzie w każdym razie przydatny przede wszystkim na plecy. Ta przyjemna procedura pomaga złagodzić napięcie mięśni, zapomnieć o stresie i problemach oraz poprawić nastrój. Nawet wydawałoby się zdrowi ludzie, są narażeni na stres emocjonalny i psychiczny w pracy lub w życiu osobistym, co wpływa na ich stan psychiczny. W takim przypadku ten zabieg działa jak doskonały środek przeciwdepresyjny. Udział w zabiegu musisz zadeklarować na siedem dni przed wydarzeniem. Sam bon jest ważny przez 365 dni.

Zaproszenie można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...