Masaż relaksacyjny Bielsko Biała

199.00
Kod produktu: PM0772
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Golden Spa, ul. Generała Maczka 41
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny w Bielsku Białej jest przeznaczony dla wszystkich osób, które zmagają się z codziennym stresem długotrwałym przeciążeniem mięśni czy chorobami somatycznymi. Masaż w Bielsku Białej pomaga usunąć zacisk mięśni, usunąć ból i napięcie, łagodzi zmęczenie.
Jest on stosowany w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego i poprawy stanu układu nerwowego. Nadmierne napięcie fizyczne i nerwowe są głównymi przyczynami wielu chorób. Prowadzą do zaburzeń krążenia, złego ogólnego stanu zdrowia, nie pozwalają ciału wykorzystywać własnych zasobów do regeneracji. Ogólne wskazania do zabiegu to:

  • Stres, napięcie nerwowe i fizyczne;
  • Bezsenność, lęk;
  • Zwiększone napięcie mięśni;
  • Tendencja do częstych przeziębień;
  • Depresja, obniżony nastrój, zespół chronicznego zmęczenia.

W ramach usługi odbywa się masowanie pleców (ponieważ jest to strefa, która przyjmuje maksymalne obciążenia zarówno podczas pracy fizycznej, jak i podczas pracy siedzącej), szczególną uwagę zwraca się na ramiona i dolną część pleców, a także masaż strefy kołnierza szyjnego, głowy i masowanie akupresurowy.

Masaż relaksacyjny Bielsko Biała – przebieg i korzyści

Masaż relaksacyjny w Bielsku Białej dostępny jest dla każdego. Ponieważ stres nerwowy i fizyczny może wystąpić w każdym wieku, nie ma żadnych ograniczeń w jego wdrażaniu. Nie można wykonać tego masażu w przypadku niektórych chorób - nadciśnienia, skłonności do krwawień, ostrych infekcji i chorób skóry. Usługa dla kobiet i mężczyzn różni się stopniem intensywności: dla płci pięknej stosuje się delikatniejsze metody. Istnieje niewielka różnica w strefach lokalizacji: u mężczyzn zmęczenie gromadzi się bardziej w górnej części pleców i ramion, u kobiet w dolnej części pleców. Procedura dla mężczyzn jest bardziej skoncentrowana na łagodzeniu zmęczenia fizycznego.

Masaż poprawia stan psycho-emocjonalny, normalizuje sen. Procedura często prowadzi do tego, że klient w tym procesie relaksuje się tak bardzo, że pogrąża się w drzemce, a nawet w głębokim śnie. Efekty:

  • Zaciski mięśniowe są usuwane;
  • Ból i napięcie znikają;
  • Poprawia się krążenie krwi.

Następuje poprawa ogólnego samopoczucia - poprzez eliminację toksyn. Wzmocnienie odporności oraz poprawa stanu psychoemocjonalnego i normalizacja snu. Głównym celem procesu jest też uspokojenie szalejących nerwów i złagodzenie zmęczenia. Działanie lecznice ma też wpływ na szereg chorób. Wrzód żołądka, dławica piersiowa, zawały serca i udary mózgu – wszystkich tych chorób można uniknąć dzięki cudownej mocy relaksującego masażu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...