Masaż Radom

199.00
Kod produktu: PM1006
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 50 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Tkalnia Urody, ul. Kusocińskiego 1A/6
Ważność:
365 dni.

Masaż Radom - opinie mają znaczenie

Masaż w Radomiu w formie aromaterapeutycznej to wspaniały pomysł na prezent dla wszystkich zestresowanych osób, które potrzebują złapać chwilę oddechu. Taki zabieg w Tkalni Urody (bardzo dobre opinie) ma na celu zredukowanie napięcia mięśniowego, które jest dosyć powszechne w dzisiejszych czasach. Może przynieść ulgę, eliminując również ból – na przykład karku czy pleców – który przy takim napięciu dość często się pojawia. Podobny prezent z pewnością przyda się zresztą każdej osobie – będzie ciekawym podarunkiem, jaki na pewno pozostanie w pamięci na długo.

Czasami nawet mimo zaleceń człowiek po prostu nie ma czasu zgłosić się na podobny zabieg, albo przeznacza pieniądze na coś innego – uznawanego w danej chwili za bardziej potrzebne. W takiej sytuacji podarunek w postaci vouchera na trwające 50 minut masowanie ciała jest naprawdę świetnym pomysłem! Tym bardziej, że prezent może być reprezentacyjny – voucher można włożyć do ładnego, ozdobnego pudełka, które można dodatkowo kupić. Dzięki niemu będzie się jeszcze lepiej prezentował. Podarunek nadaje się na różne okazje – czy to na urodziny, imieniny, czy też w związku z innymi wydarzeniami, jak na przykład rocznica, albo jakieś szczególne osiągnięcie!

Znakomite remedium na ból, zmęczenie i stres - masaż Radom

Masaż w Radomiu to fantastyczny podarunek, który jednocześnie nie jest przypisany do żadnego konkretnego terminu. Osoba obdarowana sama może określić który termin będzie jej najbardziej odpowiadał, a ma na to sporo czasu – voucher prezentowy ważny jest przez rok od daty zakupu. Jest zatem sporo czasu na dopasowanie daty i godziny do swoich własnych potrzeb i możliwości. Wszystko będzie ustalane indywidualnie z osobą posiadającą voucher prezentowy – to znaczy z osobą, której go podarowano.

Strój, w którym trzeba pojawić się na miejscu, jest dowolny. Po przybyciu i tak trzeba będzie się przebrać – otrzyma się szlafrok. Pogoda również nie wpływa na wykonanie zabiegu. Nie trzeba go przesuwać z uwagi na złe warunki atmosferyczne, ponieważ wszystko odbywa się we wnętrzu budynku. Masowanie w Radomiu nie będzie jednak mógło się odbyć, jeśli nie zabierze się ze sobą vouchera prezentowego. Należy go okazać przy wejściu. Na zabieg nie zostanie także wpuszczona osoba pozostająca pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Istnieje zakaz uczestniczenia w realizacji prezentu w takiej sytuacji i nie ma tu wyjątków. Na miejsce przybywa także wyłącznie osoba obdarowana. Nie jest to prezent, na który można przyjść z osobą towarzyszącą.

Zabieg pomoże się odprężyć, co przyniesie ulgę tak ciału, jak i duszy. W trakcie jego trwania można liczyć na ukojenie zmysłów również dzięki delikatnej muzyce oraz kojącej mocy olejków zapachowych. Ta szczególna atmosfera sprawia, że do salonu wraca się chętnie – po kolejną porcję odprężenia. Z pewnością z prezentu będą zadowoleni wszyscy – jest to dobry pomysł zwłaszcza dla kobiet, które najlepiej potrafią docenić rozluźniające zapachy i spokojną muzykę, znajdując ukojenie i tak potrzebny, a tak trudny do odnalezienia na co dzień spokój. Jest to jednocześnie prezent odpowiedni dla osób w każdym wieku. W tej chwili ze stresem walczą bowiem zarówno osoby młode, jak i starsi. Dolegliwości bólowe związane z napięciem mięśniowym również są odczuwane przez coraz młodsze osoby. Radom to dobre miejsce na odpoczynek i ukojenie.

Zabieg przyczynia się w dodatku nie tylko do ukojenia ewentualnego bólu i poprawy samopoczucia, ale także na przykład wpływa na poprawę przepływu limfy czy zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Voucher na taki prezent jest niewątpliwie bardzo przydatny i wzbudzi ogromną wdzięczność!

Bon prezentowy można wykorzystać w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach w kategorii masaży aromaterapeutycznych.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...