Masaż Puławy

199.00
Kod produktu: PM1007
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Avangarda Fitness&SPA, ul. Centralna 17
Ważność:
365 dni.

Masaż w Puławach to idealny prezent dla każdej osoby, która żyje w biegu i potrzebuje chwili odpoczynku. Z uwagi na fakt, że w tej chwili większość osób jest zestresowana i odczuwa napięcie, prezent w postaci vouchera na taki odprężający zabieg przyda się każdemu! Może to być idealny podarunek na różne okazje – na przykład, gdy osiągnie się jakiś zamierzony sukces, cel – jak choćby awans w pracy. Z drugiej strony będzie to znakomity prezent na urodziny czy imieniny – coś, czego na pewno długo się nie zapomni, ponieważ zabieg przynosi nie tylko ukojenie ciału, lecz także i duszy!

Odprężenie mięśni powoduje również poprawę samopoczucia. Zwłaszcza, że można się pozbyć bólu, który takie napięcie powoduje – to dlatego wiele osób narzeka na obolały kark czy plecy. Prezentem jest godzinny masaż ciała, przy czym nie jest on przypisany do żadnego konkretnego terminu, więc na pewno uda się znaleźć wolną datę, odpowiadającą osobie obdarowanej. To proste jako, że voucher jest ważny aż przez 365 dni od chwili zakupu! 

Masaż Puławy – odprężający odpoczynek

Masaż w Puławach to prezent, który na pewno ucieszy każdego! Datę i godzinę można dopasować do swoich wymagań – wszystko jest ustalane z osobą obdarowaną indywidualnie. Podobnie pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu, jako że zabieg odbywa się we wnętrzu budynku. Nie trzeba również jakoś szczególnie się do niego szykować czy ubierać. Strój jest dowolny, ponieważ na miejscu i tak trzeba się będzie przebrać. Z kolei jeśli chodzi o przygotowanie, voucher prezentowy trzeba przynieść ze sobą na miejsce – i okazać go przy wejściu. Nie można więc o nim zapomnieć. Istnieje także zakaz wpuszczania osób będących pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Osoby takie nie będą mogły skorzystać z vouchera nawet jeśli go przyniosą.

Na miejsce może przybyć tylko osoba obdarowana. Nie jest to jeden z tych prezentów, w których mogą uczestniczyć obserwatorzy. Choć jednak nie można pochwalić się przed znajomymi, jak to ma miejsce w przypadku innych pomysłów na prezent, zyskuje się chwilę na odpoczynek i odprężenie. Można powiedzieć, iż zyskuje się godzinę dla siebie. Moment na złapanie oddechu i ukojenie nerwów. W pomieszczeniu słychać delikatną muzykę. Zmysły ukoi również piękny zapach, który delikatnie rozchodzi się wokoło. Do tego dochodzi likwidacja napięcia mięśniowego i bólu, który w związku z nim wiele osób odczuwa. Spokojna, kojąca atmosfera to główna zaleta tego prezentu. Na pewno osoba obdarowana jeszcze wróci na kolejny taki zabieg w przyszłości! Puławy zapraszają na masowanie.

Bon podarunkowy można wykorzystać w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach z kategorii masaży aromaterapeutycznych

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...