Masaż Niepołomice

199.00
Kod produktu: PM1038
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi, ul. Stefana Batorego 22
Ważność:
365 dni.

Masaż w Niepołomicach to wydarzenie, które jest przeznaczone dla osób szukających odpoczynku, potrzebujących zredukować stres i wzmocnić swój organizm. Masaż to potężne narzędzie, które pomoże ci poprawić swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Ten zabieg wykorzystuje nacisk, tarcie i inne manipulacje skórą, ścięgnami, mięśniami i więzadłami. Efekty mogą różnić się od głębokiego ucisku do lekkiego głaskania. Istnieje wiele odmian i rodzajów tego typu zabiegów, ale najbardziej korzystny jest ten klasyczny.

Masaże aromaterapeutyczne tego typu są określane jako medycyna komplementarna lub alternatywna. Jest regularnie oferowany pacjentom wraz z konwencjonalnymi metodami leczenia w różnych sytuacjach. Badanie korzyści wykazało, że jest to skuteczny zabieg, który zmniejsza stres, napięcie mięśni i ból. Chociaż badania nad korzyściami są nadal w toku, można już powiedzieć, że jest przydatny w zmniejszaniu lęku, eliminowaniu zaburzeń trawiennych, leczeniu bólów głowy i fibromialgii, a także bezsenności stresowej i zespołu bólu mięśniowo-powięziowego, rehabilitacji po urazach sportowych. Dodatkowo łagodzi ból dolnej części pleców. Oprócz korzyści w leczeniu wskazanych stanów lub chorób daje poczucie niezwykłego komfortu.

Masaż Niepołomice – wskazanie? Dla każdego!

Masaż w Niepołomicach jest wskazany dla każdej osoby bez względu na jej płeć i wiek. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy masz:

  • Zmniejszone krzepnięcie krwi lub przyjmujesz leki rozrzedzające krew
  • Oparzenia, lub gojenie się ran
  • Zakrzepicę żył głębokich
  • Złamania
  • Ciężką osteoporoza

Wszystko co musisz zrobić, to zakupić w naszym sklepie odpowiedni voucher, który uprawnia cię do sesji masażu. Przed rozpoczęciem terapeuta zapytać cię o wszelkie objawy, możliwe choroby i efekty, jakie chcesz uzyskać. Korzyści obejmują czynniki zdrowotne, ale też pozbycie się stresu i depresji. Wznawianie prawidłowego krążenia energii witalnej jest sposobem na przywrócenie zdrowia. Jest to dla nas dość niezwykłe sformułowanie, anatomiczne istnienie kanałów energetycznych.

Podczas masowania specjalista wykonuje nie tylko ruchy nacisku i rozciągania, ale także pomaga osobie przyjmować pozy wykorzystując ciężar ciała. W ten sposób zwiększa się wpływ na niezbędne obszary. Zabieg jest dostępny w dowolnym dla właściciela vouchera czasie. Bon możemy bowiem wykorzystać aż przez rok. Dzięki temu jest doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby lub też może zostać zachowany jako prezent, który wykorzystamy na przykład po niezwykle trudnym i pracowitym tygodniu pracy. Niepołomice zapraszają na relaks!

Bon prezentowy można wykorzystać w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...