Masaż Laski

199.00
Kod produktu: PM1039
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną. Zabieg obejmuje wybraną partię ciała.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Galeria Urody Arkadius, ul. Trenów 51
Ważność:
365 dni.

Bardzo dobry na relaks jest masaż. Laski to idealne miejsce i okazja do zrelaksowania się i ukojenia po ciężkim dniu pracy. Praktyka wykorzystywania dotyku jako metody leczniczej pochodzi od zwyczajów i technik zakorzenione w historii starożytnej. Wschodnie i zachodnie cywilizacje odkryły, że masaże mogą leczyć obrażenia, łagodzić ból, zmniejszać stres, zapobiegać i leczyć choroby. Mogą nawet sprzyjać uwalnianiu nagromadzonych toksyn w organizmie.

Osoby z przewlekłym bólem często decydują się na ten zabieg, aby w naturalny sposób poprawić jakość życia. Zabieg może zwiększyć poziom serotoniny. Około 35 procent wszystkich osób poddawanych zabiegom relaksacyjnym odczuwa mniejszy ból związany ze sztywnością, urazami i przewlekłymi chorobami. Odkryto, że zabiegi tego typu skutecznie rozluźniają mięśnie i stawy. Zmniejszają również objawy fibromialgii. Fibromialgia jest przewlekłym zespołem charakteryzującym się uogólnionym bólem, sztywnością stawów, intensywnym zmęczeniem, zmianami snu, bólem głowy i skurczami mięśni.

Masaż Laski – dla kogo?

Masaż w Laskach jest zalecany dla tych wszystkich, którzy chcą zredukować depresje i zmęczenie. Zabiegi te pomagają zmniejszyć stres, wyeliminować depresję i zmęczenie. Badania wykazały, że obecność depresji jest często wywoływana przez aktywny i przewlekły ból, a sama depresja prowadzi do napięcia mięśni i bólu.

Siedzenie przed komputerem przez cały dzień lub stanie na nogach może spowodować napięcie szyi i pleców. Zabiegi, jakie oferujemy, mogą pomóc ciału wzmocnić zdrowe i naturalne ruchy. Dodatkowo pomaga zrelaksować się i odstresować ciało. Ta alternatywna metoda znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia napadów migreny i napięć bólowych głowy poprzez rozluźnienie skurczów mięśni i punktów spustowych. Co więcej, zabiegi mogą poprawić przepływ krwi, obniżyć ciśnienie krwi i poprawić funkcjonowanie organizmu. Lepsze krążenie krwi jest częścią reakcji łańcuchowej zachodzącej w ciele w wyniku regularnego masowania ciała.

Aby stać się uczestnikiem tego wydarzenia, musisz jedynie zakupić voucher w naszym sklepie internetowym. Bon możesz wykorzystać samodzielnie lub podarować go najbliższej osobie w prezencie. Cały zabieg trwa sześćdziesiąt minut, a termin wykonania zabiegu jest z każdą osobą ustalany indywidualnie. To kiedy zdecydujecie się na realizacje bonu, zależy wyłącznie od was. Sam voucher jest bowiem ważny aż przez 365 dni. To także wy decydujecie jakich partii ciała dotyczyć będzie masaż. Dzięki temu zabieg ten jest całkowicie zindywidualizowany i dostosowany do waszych potrzeb. Laski zapraszają na odprężenie.

Bon prezentowy można zrealizować w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach dla masażu relaksacyjnego.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 29.06.2020, 20:37

Totalne odprężenie, naprawdę warto było skorzystać


 

Ładowanie danych ...