Masaż Chorzów

199.00
Kod produktu: PM1008
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Masaż odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać bon upominkowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi, ul. Gawrecka 2
Ważność:
365 dni.

Masaż Chorzów - daj sobie chwilę przerwy

Masaż w Chorzowie znakomicie odpręży każdą, nawet najbardziej zestresowaną osobę i pozwoli zażegnać ból płynący z długotrwałego napięcia mięśni. Wraz z ciałem odpoczywa i dusza – umysł wycisza się i uspokaja. Właśnie dlatego taki prezent jest odpowiedni dla każdej osoby, która dużo pracuje, albo ma wiele domowych obowiązków. Z pewnością raz na jakiś czas każdemu jest potrzebne podobne odprężenie! Warto więc podarować voucher na masaż. Chorzów proponuje go na przykład z okazji urodzin, imienin, rocznicy, albo przy jakiejś innej, szczególnej okazji.

Na pewno każda obdarowana osoba będzie wdzięczna i nie będzie mogła się doczekać realizacji prezentu! Termin nie jest z góry ustalony – wszystko jest dokładnie omawiane już z osobą obdarowaną, która dopasowuje datę i godzinę do swoich możliwości. Ważność vouchera to aż rok – na pewno każdy znajdzie przez ten czas moment, by zawitać na masaż całego ciała! Najbardziej ucieszą się z niego kobiety, które będą mogły w pełni poddać się nastrojowi chwili – zapachom i spokojnej muzyce w tle.

60 minut odprężenia - masaż Chorzów

Masaż w Chorzowie trwa 60 minut, w czasie których wykonywany jest odprężający zabieg na całe ciało. Realizacja prezentu odbywa się wewnątrz budynku, więc nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych nie trzeba się niczym martwić. Na miejscu może pojawić się jedynie osoba obdarowana voucherem – nie ma możliwości przyjścia z osobą towarzyszącą. Niektóre prezenty wiążą się z możliwością przybycia jeszcze z kimś, jednak nie jest tak w tym przypadku. Jeśli chodzi o strój, jest on dowolny. Trzeba za to przynieść ze sobą koniecznie bon prezentowy, by pokazać go przy wejściu. Warto więc sprawdzić przed wyjściem dwa razy, czy na pewno się go ze sobą wzięło.

Zabieg nie będzie wykonany, jeśli osoba która na niego przybyła będzie pozostawała pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. W takim wypadku istnieje zakaz uczestnictwa w zabiegu. Masaż aromaterapeutyczny łączy techniki odprężające z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych. W ten sposób oddziałuje się zarówno na ciało, jak i na umysł człowieka. Po pełnej godzinie spędzonej w takiej szczególnej atmosferze człowiek wychodzi uśmiechnięty, wyciszony. Tego rodzaju zabieg polecany jest zwłaszcza osobom, które walczą ze stresem, jak i tym, które mają problemy z zasypianiem, czują niepokój, doskwierają im zmienne nastroje, albo uczucie nieustannego zmęczenia. Masowanie zadziała kojąco, przywracając poczucie wewnętrznej harmonii i łagodząc ewentualne dolegliwości bólowe.

Warto wiedzieć, że wykorzystywane przy masowaniu olejki eteryczne nie tylko wprowadzają w dobry nastrój, ale również korzystnie oddziałują na skórę. Wśród tych najczęściej stosowanych jest olejek cytrynowy, lawendowy, eukaliptusowy czy bergamotowy, przy czym każda osoba może liczyć na dobranie dla niej specjalnej, indywidualnej mieszanki. Ustala się ją na podstawie rozmowy przed zabiegiem, bazując na stanie zdrowia tej osoby, jak też na jej upodobaniach. Chorzów pod tym względem jest bardzo gościnny.

Voucher na tego rodzaju prezent na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę dla każdego! Wszyscy będą zadowoleni z możliwości dodatkowego odprężenia – w tej chwili przecież większość ludzi jest zestresowana i odczuwa z tego powodu dolegliwości bólowe (głównie w karku i plecach). Zabieg aromaterapeutyczny to szansa, żeby zaradzić tym dolegliwościom oraz otrzymać solidną dawkę energii na kolejne dni i miesiące.

Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach dostępnych w sklepie dla tej kategorii atrakcji

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...