Lot szybowcem Włocławek

329.00
Kod produktu: PM0951
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 5 - 7 minut.
Informacje dla oglądających:
Realizacja atrakcji może być realizowana w obecności osoby towarzyszącej, która będzie obserwowała lot w specjalnie przygotowanej strefie.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady albo duży wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Należy zdecydować się na wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie. Warto mieć ze sobą okulary przeciwsłoneczne oraz zdecydować się na zabranie ze sobą aparatu fotograficznego.
Informacje dodatkowe:
Start odbywa się za wyciągarką, a loty są organizowane sezonowo. Nie można uczestniczyć w locie pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających. Voucher można zrealizować od kwietnia do października.
Wymagania:
Maksymalna waga: 120 kg. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć za pisemną zgodą prawnego opiekuna.
Lokalizacja:
Aeroklub Włocławski, Kruszyn
Ważność:
365 dni.

Szybowce nie posiadają silnika i dlatego uznawane są za bezpieczne statki powietrznye Przygotowywane są z myślą o lądowaniu w terenie przygodnym, a więc w miejscach, które od tradycyjnych warunków lądowania odbiegają jak łąki oraz pola, co dla samolotów najczęściej nie będzie możliwe. Poza kwestiami technicznymi bezpieczeństwo w trakcie trwania atrakcji gwarantuje pilot, który ma doświadczenie i uprawnienia do sterowania. Wszystkie statki powietrzne podlegają kontroli i spełniają warunki dopuszczenia do eksploatacji.

Postaw na lot szybowcem! Włocławek Cię oczaruje

To, co przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem, pozwoli spędzić fantastyczne chwile z głową w chmurach i to dosłownie. Podziwianie ulubionej okolicy z lotu ptaka zawsze jest świetnym doświadczeniem, ale tym razem czeka na Ciebie coś wyjątkowego. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia, sporą dawkę adrenaliny i widok, który hipnotyzuje. Pora na jedyny w swoim rodzaju lot szybowcem. Włocławek w zupełnie nowej odsłonie z pewnością Ci się spodobają – nawet jeżeli znasz je od dawna.

Emocje zaczynają się już na starcie, kiedy specjalna wyciągarka wynosi szybowiec na wysokość 400 metrów! Jest to niezbędne, ponieważ szybowce nie są wyposażone we własny silnik. Nie zmienia to jednak faktu, że te maszyny bezproblemowo suną w przestworzach i to z prędkością 350 km/h. To robi wrażenie, prawda?

Fakt nieposiadania własnego napędu sprawia, że ta atrakcja jest nie tylko wyjątkowa, ale też całkowicie bezpieczna. To właśnie silniki powodują najwięcej awarii w jednostkach powietrznych, a zrezygnowanie z własnego napędu skutecznie niweluje ryzyko awarii. Poza tym nad wszystkim zawsze czuwa doświadczony instruktor/pilot, dla którego loty szybowcami to codzienność. Ty natomiast przed startem przejdziesz krótkie, ale stosowne szkolenie. Wszystko to przekłada się na całkowicie bezpieczną i pozbawioną ryzyka atrakcję.

W końcu tutaj strach i adrenalina szybko ustępują takim emocjom jak zachwyt, spokój czy radość. Jakby nie patrzeć, to lot widowiskowy i główną uwagę należy poświęcić temu, co znajdzie się w zasięgu wzroku, a gwarantujemy, że jest na co patrzeć. Włocławek i okolice są z tej perspektywy naprawdę imponujące. Trudno oderwać od tego wzrok, zwłaszcza że to miejscówki, które doskonale znasz!

Wyjątkowy lot szybowcem – Włocławek wie, co to udany prezent

Zdążyłeś już przekonać się, czym jest lot szybowcem? Włocławek stwarza doskonałą okazję spojrzenia na świat z innej perspektywy. Dlatego też warto się tymi wrażeniami dzielić – zwłaszcza z bliskimi. Pomyśl o tym, zwłaszcza jeżeli nie wiesz, jaką niespodziankę sprawić bliskiej osobie. Możesz też w ten sposób zaskoczyć kogoś – w końcu nikt się nie spodziewa takiego prezentu.

Nasze atrakcje to dowód na to, że kwestią udanego prezentu nie jest zasobność portfela, a kreatywność. Mając dobry pomysł, można uzyskać lepsze efekty, niż wybierając nawet najdroższy upominek z pobliskiej galerii. Dlatego też polecamy skorzystać z inspiracji, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszystkie są tutaj, w jednym miejscu.

Podziwianie okolicy z kabiny szybowca to zawsze dobry wybór, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. Chcesz mieć pewność, że Twoja niespodzianka będzie udana? Wybór może być tylko jeden! Voucher z możliwością spędzenia wyjątkowych chwil w przestworzach sprawdzi się najlepiej.

Bon podarunkowy można wykorzystać w innych dostępnych miastach dla tego rodzaju atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...