Lot szybowcem Słupsk

329.00
Kod produktu: PM0716
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 10 minut. Przy sprzyjających warunkach lot może być dłuższy.
Informacje dla oglądających:
Realizacja atrakcji może być realizowana w obecności osoby towarzyszącej, która będzie obserwowała lot w specjalnie przygotowanej strefie.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady albo duży wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Należy zdecydować się na wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie. Warto mieć ze sobą okulary przeciwsłoneczne oraz zdecydować się na zabranie ze sobą aparatu fotograficznego.
Informacje dodatkowe:
Start odbywa się za wyciągarką, a loty są organizowane sezonowo. Nie można uczestniczyć w locie pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających. Voucher można zrealizować od maja do września.
Wymagania:
Maksymalna waga: 120 kg. Minimalny wiek: 4 lata. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna.
Lokalizacja:
Aeroklub Słupski, ul. Lotnicza 1, Krępa Słupska
Ważność:
365 dni.

Szybowce nie posiadają silnika i dlatego uznawane są za bezpieczne statki powietrznye Przygotowywane są z myślą o lądowaniu w terenie przygodnym, a więc w miejscach, które od tradycyjnych warunków lądowania odbiegają jak łąki oraz pola, co dla samolotów najczęściej nie będzie możliwe. Poza kwestiami technicznymi bezpieczeństwo w trakcie trwania atrakcji gwarantuje pilot, który ma doświadczenie i uprawnienia do sterowania. Wszystkie statki powietrzne podlegają kontroli i spełniają warunki dopuszczenia do eksploatacji.

Pora na lot szybowcem – Słupsk potrafi sprawić masę radości!
 
Dlaczego szybowiec jest idealnym rozwiązaniem na przeżycie wyjątkowych chwil? Jednym argumentem z pewnością będą widoki, które zapierają dech w piersi. Drugim natomiast solidna dawka adrenaliny, połączona z wrażeniami, które trudno opisać słowami. Mimo to spróbujemy! Musisz wiedzieć, że Słupsk i jego okolice wyglądają przepięknie z wysokości kilkuset metrów. Zieleń okalająca miasto robi fenomenalną robotę, dzięki temu można na nowo zakochać się w polskich krajobrazach. Myślisz, że znasz swoje miasto? Sprawdź, jak wygląda z lotu ptaka – z pewnością poczujesz miłe ukłucie zdziwienia, które szybko przerodzi się w zachwyt.
 
Emocje zaczynają się już na starcie, kiedy to wyciągarka wynosi maszynę na wysokość 400 metrów. Jest to konieczne, ponieważ szybowiec nie ma własnego napędu. Nie zmienia to jednak faktu, że jednostka potrafi osiągnąć imponującą prędkość – nawet 350 km/h. To idealny kompromis pomiędzy atrakcją, która ma dostarczyć solidną porcję adrenaliny, a lotem widokowym.
 
Co z bezpieczeństwem? Tutaj możesz być absolutnie spokojny – ta atrakcja jest całkowicie bezpieczna, a to dzięki trzem faktom:
 
1. Szybowce nie posiadają własnego silnika, a to właśnie on jest główną przyczyną awarii jednostek powietrznych.
2. Atrakcja odbywa się pod nadzorem doświadczonego i wykwalifikowanego instruktora, który doskonale zna nasze szybowce.
3. Każdy klient przechodzi specjalne szkolenie, które odbywa się tuż przed startem.
 
To wszystko przekłada się całkowicie bezpieczny i bezawaryjny lot szybowcem. Słupsk może więc zaufać naszym ofertom i w pełni korzystać z tutejszych atrakcji. Naprawdę warto!
 

Idealny prezent? Koniecznie lot szybowcem! Słupsk zachwyca widokami

Jeśli zdążyłeś już poznać swoje miasto z zupełnie innej perspektywy, najwyższa pora zadbać o to, by inni też mieli taką okazję. Nasza propozycja jest taka – podaruj komuś szczególnemu wyjątkowy lot szybowcem. Słupsk naprawdę może oczarować swoim urokiem. To z pewnością będzie udana niespodzianka! W końcu na tym znamy się najlepiej. Prezenty marzeń i fenomenalne przeżycia to nasza specjalność.
 
Swoją pracą chcemy przypominać, że przy tworzeniu udanej niespodzianki, najważniejsza jest kreatywność. Dlatego też swoje pomysły przeradzamy w atrakcje, które dostarczają niezapomnianych wrażeń i potrafią zachwycić. Wniosek może być tylko jeden – taki prezent przypadnie do gustu każdemu, bez względu na wiek i płeć.
 
Co zrobić, by mieć pewność, że niespodzianka będzie udana? Mamy tylko jedno polecenie – zarezerwuj sobie 3 minuty. Tylko tyle będziesz potrzebował, żeby ogarnąć wszystkie formalności. Zapłacisz wygodnie online. Brzmi świetnie? Staramy się właśnie dla Ciebie!
Voucher można wykorzystać również w innych lokalizacjach atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 14.10.2021, 07:48

Widoki z góry nie do opisania!


, 16.08.2021, 12:49

Polecam bo to świetne przeżycie :)


 

Ładowanie danych ...