Lot szybowcem Elbląg

329.00
Kod produktu: P0005013
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 5 - 7 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot w wyznaczonej strefie.
Pogoda:
Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.
Obowiązujący strój:
Zalecamy wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.
Informacje dodatkowe:
Start za wyciągarką. Loty realizowane są sezonowo. Zakaz uczestnictwa w locie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Wymagania:
Wymagania co do wagi osoby obdarowanej różnią się w zależności od lokalizacji.
Lokalizacja:
ul. Lotnicza 8B
Ważność:
365 dni.

Osoba obdarowana sama wybiera miejsce realizacji. Jeśli chcesz wybrać lokalizację przed zakupem, przejdź TUTAJ.

Widokowy lot szybowcem odbywa się w towarzystwie doświadczonego pilota. Szybowiec startuje za pomocą wyciągarki, która w przeciągu 20 sekund wynosi go na wysokość 400 m.


Osoba obdarowana przy rezerwacji wybiera lokalizację. Następnie w zarezerwowanym terminie zjawia się na miejscu z voucherem prezentowym. Lokalizacje mogą ulec zmianie między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista dostępnych lokalizacji znajduje się poniżej.


Komu podarować lot szybowcem?

  • Osobie, która interesuje się lotnictwem
  • Mężczyźnie, który lubi atrakcje powietrzne
  • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań
  • Każdej osobie, która pragnie oderwać się od ziemi

Atrakcja

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, osoba obdarowana stawia się na miejsce realizacji z ważnym odcinkiem vouchera. Po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem lotniska, zasadami bezpieczeństwa oraz budową i działaniem szybowca, uczestnik odbywa lot szybowcem. Lot trwa w zależności od warunków atmosferycznych ok. 5 – 10 minut, ale istnieje możliwość wykupienia kilku lotów i zrealizowanie ich jeden po drugim lub jednocześnie (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą).

Szybowiec

Szybowce nie posiadają własnego napędu jakim jest silnik. Start odbywa się poprzez holowanie za pomocą wyciągarki lub samolotu. Kiedy szybowiec osiągnie wymaganą wysokość odpina linę holowniczą i wykonuje samodzielny lot. Szybowiec do latania wykorzystuje prądy powietrzne, a sterowanie odbywa się za pomocą lotek i sterów poziomych i pionowych. Szybowce mogą latać z prędkością nawet do 350 km/h

Bezpieczeństwo

Szybowiec ze względu na fakt, że nie jest wyposażony w silnik, uznawany jest jako bezpieczny statek powietrzny. Częstą awarią w samolotach jest właśnie awaria silnika lub nieprzewidziany brak paliwa. Szybowce produkowane były z myślą o lądowaniu w terenie „przygodnym”, czyli w miejscach odbiegających od typowego lądowiska np. łąki lub pola, dla samolotów często jest to niemożliwe. Oprócz kwestii technicznych o bezpieczeństwo podczas lotu dba doświadczony pilot, który posiada zezwolenie na sterowanie szybowcem. Statki powietrzne podlegają kontroli tj. przeglądy techniczne i spełniają wszelkie warunki dopuszczające je do lotu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Stwarzasz niepowtarzalną możliwość lotu szybowcem
  • Idealny prezent dla osoby, która lubi atrakcje powietrzne

Niezapomniany lot szybowcem – Elbląg potrafi czarować urokiem!

Nie marzy Ci się czasami odlecieć od codziennej szarości i monotonii? Może chciałbyś spojrzeć na najbliższą okolicę z zupełnie innej perspektywy? Cóż, nie zagwarantujemy Ci skrzydeł, ale całą resztę da się załatwić. Jeżeli zależy Ci na przeżyciach, których próżno szukać w domu czy pracy, to idealnie trafiłeś. Pora na ekstremalną serię niecodziennych doświadczeń, a na pierwszy ogień najlepszy będzie lot szybowcem! Elbląg z lotu ptaka nabierze dla Ciebie zupełnie nowego znaczenia. Wierz nam – robiliśmy to już wiele razy, a widok zachwyca ciągle tak, jak za pierwszym razem. Dlatego też, jeśli chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego, to najwyższy czas na podróż w przestworzach, której nigdy nie zapomnisz.

Radość, która towarzyszy przy nabieraniu wysokości jest po prostu nie do opisania. Jeszcze większe emocje towarzyszą chwili, w której strach przeradza się w ekscytację. Pokonanie własnych słabości powoduję szczęście, które próżno opisywać. To po prostu trzeba przeżyć, poczuć na własnej skórze. Ale ostrzegamy! Wystarczy spróbować raz, by się w tym zakochać i się od tego uzależnić – no, ale takie uzależnienie to w końcu nic złego.

Pomysł na prezent, czyli lot szybowcem – Elbląg oferuje niezapomnaine atrakcje

Jesteśmy tutaj po to, by pomóc Ci stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną niespodziankę. Z nami możesz mieć pewność, że wszystko pójdzie zgrabnie i sprawnie. W końcu na udanych prezentach znamy się jak nikt! Już dziś sprawdź pełną ofertę i wybierz coś, co będzie fenomenalnym podarunkiem dla bliskiej osoby. Koniec z nudnymi i oklepanymi prezentami. Koniec z wymuszanymi emocjami i udawaną radością. Nadszedł czas prawdziwych niespodzianek, nieprzewidywalnych prezentów i niepohamowanej radości.

Jeżeli chcesz kogoś zaskoczyć, to musisz postawić na coś, czego po prostu nie można przewidzieć. My proponujemy wyjątkowy lot szybowcem. Elbląg to idealne miejsce na takie atrakcje, okolica potrafi poruszyć swoim naturalnym pięknem, a samo miasto z lotu ptaka wygląda po prostu fenomenalnie. Ktoś, kto zobaczy to po raz pierwszy, z pewnością nigdy nie zapomni tego widoku. Niewinny prezent przyczyni się do najlepszych wspomnień i emocji, które powoli zanikają w szarej codzienności.

Właśnie takie powinny być prezenty. Ich zadaniem zawsze było przynoszenie nieposkromionej i dzikiej radości. Zawsze miały zaskakiwać. Dlatego też ostatnie lata, które polegały na odwiedzaniu galerii dzień przed wydarzeniem, trzeba po prostu puścić w niepamięć. Od dziś pora powrócić do tradycji, w której niespodzianka wiąże się z radością. Nie martw się, to nie będzie trudne, ani uciążliwe. Wszystko zrobisz wygodnie, w domu, a całość zajmie tylko kilka minut. Oczywiście tylko, jeśli wiesz, gdzie szukać. Skoro jednak już tutaj jesteś, to doskonale wiesz, gdzie się planuje idealne niespodzianki.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 17.05.2020, 11:40

Super przeżycie. Na pewno to powtórzę!


 

Ładowanie danych ...