Lot szybowcem Elbląg

329.00
Kod produktu: PM0712
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 5 - 7 minut.
Informacje dla oglądających:
Realizacja atrakcji może być realizowana w obecności osoby towarzyszącej, która będzie obserwowała lot w specjalnie przygotowanej strefie.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady albo duży wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Należy zdecydować się na wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie. Warto mieć ze sobą okulary przeciwsłoneczne oraz zdecydować się na zabranie ze sobą aparatu fotograficznego.
Informacje dodatkowe:
Start odbywa się za wyciągarką. Nie można uczestniczyć w locie pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających. Możliwe są loty w okresie zimowym.
Wymagania:
Maksymalna waga: 110 kg. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna.
Lokalizacja:
ul. Lotnicza 8B
Ważność:
365 dni.

Szybowce nie posiadają silnika i dlatego uznawane są za bezpieczne statki powietrznye Przygotowywane są z myślą o lądowaniu w terenie przygodnym, a więc w miejscach, które od tradycyjnych warunków lądowania odbiegają jak łąki oraz pola, co dla samolotów najczęściej nie będzie możliwe. Poza kwestiami technicznymi bezpieczeństwo w trakcie trwania atrakcji gwarantuje pilot, który ma doświadczenie i uprawnienia do sterowania. Wszystkie statki powietrzne podlegają kontroli i spełniają warunki dopuszczenia do eksploatacji.

Niezapomniany lot szybowcem – Elbląg potrafi czarować urokiem!

Nie marzy Ci się czasami odlecieć od codziennej szarości i monotonii? Może chciałbyś spojrzeć na najbliższą okolicę z zupełnie innej perspektywy? Cóż, nie zagwarantujemy Ci skrzydeł, ale całą resztę da się załatwić. Jeżeli zależy Ci na przeżyciach, których próżno szukać w domu czy pracy, to idealnie trafiłeś. Pora na ekstremalną serię niecodziennych doświadczeń, a na pierwszy ogień najlepszy będzie lot szybowcem! Elbląg z lotu ptaka nabierze dla Ciebie zupełnie nowego znaczenia. Wierz nam – robiliśmy to już wiele razy, a widok zachwyca ciągle tak, jak za pierwszym razem. Dlatego też, jeśli chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego, to najwyższy czas na podróż w przestworzach, której nigdy nie zapomnisz.

Radość, która towarzyszy przy nabieraniu wysokości jest po prostu nie do opisania. Jeszcze większe emocje towarzyszą chwili, w której strach przeradza się w ekscytację. Pokonanie własnych słabości powoduję szczęście, które próżno opisywać. To po prostu trzeba przeżyć, poczuć na własnej skórze. Ale ostrzegamy! Wystarczy spróbować raz, by się w tym zakochać i się od tego uzależnić – no, ale takie uzależnienie to w końcu nic złego.

Pomysł na prezent, czyli lot szybowcem – Elbląg oferuje niezapomnaine atrakcje

Jesteśmy tutaj po to, by pomóc Ci stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną niespodziankę. Z nami możesz mieć pewność, że wszystko pójdzie zgrabnie i sprawnie. W końcu na udanych prezentach znamy się jak nikt! Już dziś sprawdź pełną ofertę i wybierz coś, co będzie fenomenalnym podarunkiem dla bliskiej osoby. Koniec z nudnymi i oklepanymi prezentami. Koniec z wymuszanymi emocjami i udawaną radością. Nadszedł czas prawdziwych niespodzianek, nieprzewidywalnych prezentów i niepohamowanej radości.

Jeżeli chcesz kogoś zaskoczyć, to musisz postawić na coś, czego po prostu nie można przewidzieć. My proponujemy wyjątkowy lot szybowcem. Elbląg to idealne miejsce na takie atrakcje, okolica potrafi poruszyć swoim naturalnym pięknem, a samo miasto z lotu ptaka wygląda po prostu fenomenalnie. Ktoś, kto zobaczy to po raz pierwszy, z pewnością nigdy nie zapomni tego widoku. Niewinny prezent przyczyni się do najlepszych wspomnień i emocji, które powoli zanikają w szarej codzienności.

Właśnie takie powinny być prezenty. Ich zadaniem zawsze było przynoszenie nieposkromionej i dzikiej radości. Zawsze miały zaskakiwać. Dlatego też ostatnie lata, które polegały na odwiedzaniu galerii dzień przed wydarzeniem, trzeba po prostu puścić w niepamięć. Od dziś pora powrócić do tradycji, w której niespodzianka wiąże się z radością. Nie martw się, to nie będzie trudne, ani uciążliwe. Wszystko zrobisz wygodnie, w domu, a całość zajmie tylko kilka minut. Oczywiście tylko, jeśli wiesz, gdzie szukać. Skoro jednak już tutaj jesteś, to doskonale wiesz, gdzie się planuje idealne niespodzianki.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 17.05.2020, 11:40

Super przeżycie. Na pewno to powtórzę!


 

Ładowanie danych ...