Lot paralotnią Poznań

249.00
Kod produktu:
  Produkt chwilowo niedostępny.
 

Miejsce: okolice Poznania. Najczęściej nad Wartą w pobliżu miejscowości Śrem.

Strój: wiosną i jesienią przydadzą się rękawiczki, ciepłe spodnie oraz kurtka przeciwwiatrowa (kurtka przydaje się nawet latem), warto założyć wygodne buty nad kostkę.

Pogoda: lot odbywa się tylko przy odpowiednich warunkach pogodowych - słaby wiatr do ok. 3 m/s, brak opadów i zagrożenia burzowego.

Czas lotu: 10-30 minut (w zależności od pakietu).

Oglądający: Nie ma ograniczeń, osoby towarzyszące uczestnikowi będą mogły obserwować lot z ziemi.

Informacje dodatkowe: uczestnik w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 100 kg, a minimalna waga to 50 kg. Minimalny wiek pasażera to 18 lat. Loty realizowane są przez cały rok. Ostateczną decyzję co do startu podejmuje organizator. Uczestnik nie może cierpieć na dolegliwość lub chorobę, która może ujawnić się w trakcie lotu i zagrozić bezpieczeństwu własnemu, jak i organizatora.

Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Pakiety:

1. Standard: 10 minut lotu.

2. Standard plus: 10 minut lotu + nagranie filmu.

3. Bronze: 20 minut lotu.

4. Bronze plus: 20 minut lotu + nagranie filmu.

5. Silver: 30 minut lotu.

6. Silver plus: 30 minut lotu + nagranie filmu.

Lot paralotnią Poznań – emocje, których jeszcze nie znasz!

Wyjątkowy, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju – tak najprościej można opisać pierwszy lot paralotnią w Poznaniu. Uczucia, które towarzyszą wzbijaniu się w powietrze już trudnej określić słowami. Je po prostu trzeba doświadczyć samemu! Stopniowo oddalający się grunt, samochody i domy, które z czasem stają się niewyraźnymi plamkami na tle wielkiego i pięknego Poznania – jednym słowem, coś niesamowitego! I jeszcze ten wiatr! To świeże, rześkie powietrze, tak odmienne od tego, które znamy na co dzień. Dodaj do tego radość z robienia czegoś zupełnie nowego i równanie staje się dziecinnie proste – lot paralotnią Poznań to coś, co trzeba spróbować. Po prostu musisz to zaliczyć!

Wolny jak ptak! Lot paralotnią Poznań

Lekki stres, to nic nadzwyczajnego, nie ma się czym przejmować. Nie każdy ma przecież nerwy ze stali. Im bliżej startu, tym większa niepewność. I jeszcze ta myśl: „Boże, co mi strzeliło do głowy!”. Chwilę później wszystko się zaczyna, paralotnia startuje, a wnętrzności zaczynają swój dziki taniec. Wszystko trwa może z dziesięć sekund. A później? Później przychodzi dzika, niepowstrzymana radość i duma. Ta chwila mogłaby trwać wiecznie! Lot paralotnią Poznań zaczyna dostarczać to, do czego jest stworzony – czystą i szczerą euforię, poczucie prawdziwej wolności. Widok Poznania hipnotyzuje i wprawia w osłupienie. Miasto, w którym żyje się od lat, nagle nabiera zupełnie nowego znaczenia! Lot paralotnią w Poznaniu to zupełnie nowe doznania, na które po prostu trzeba się skusić.

Zarażaj pasją! Lot paralotnią w Poznaniu

Zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem? Może myślisz nad czymś pomysłowym, nietuzinkowym? Chcesz przeżyć z kimś wyjątkowym coś, czego jeszcze nie doświadczyliście? Świetnie się składa! Mamy coś, czego szukasz. Lot paralotnią w Poznaniu to na pewno prezent, którego nikt się nie spodziewa! Zwłaszcza, jeżeli zamierzasz zrobić z tego filmik, który będzie pamiątką na całe życie. Oczaruj innych swoją kreatywnością i postaw na coś zupełnie nowego!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...