Lot paralotnią Kraków

299.00
Kod produktu:
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 

Miejsce: południowo-wschodnie okolice Krakowa

Strój: wiosną i jesienią przydadzą się rękawiczki, ciepłe spodnie oraz kurtka przeciwwiatrowa (kurtka przydaje się nawet latem), warto założyć wygodne buty nad kostkę.

Pogoda: lot odbywa się tylko przy odpowiednich warunkach pogodowych - słaby wiatr do ok. 4m/s, brak opadów i zagrożenia burzowego).

Czas lotu: 15 - 25 minut (w zależności od wybranego pakietu).

Oglądający: Nie ma ograniczeń, osoby towarzyszące uczestnikowi będą mogły obserwować lot z ziemi.

Informacje dodatkowe: uczestnik w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 130 kg, a minimalna waga to 50 kg. Minimalny wiek pasażera to 18 lat. Loty realizowane są przez cały rok. Ostateczną decyzję co do startu podejmuje organizator. Uczestnik nie może cierpieć na dolegliwość lub chorobę, która może ujawnić się w trakcie lotu i zagrozić bezpieczeństwu własnemu, jak i organizatora.

Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Pakiety:

1. Standard: 15 minut lotu, bez wideo.
2. Bronze: 15 minut lotu + film w HD z jednej kamery z pokładu.
3. Silver: 20 minut lotu + film w HD z dodatkowymi ujęciami z drugiej kamery ze startowiska.
4. Gold: 25 minut lotu + film w HD z ujęciami z dwóch dodatkowych kamer + drukowany certyfikat.

Tego się nie spodziewałeś! Lot paralotnią Kraków!

Zawsze oferujemy Wam najwyższą jakość i zadowolenie z zakupów. Od teraz dorzucamy do tego niezapomniane i odlotowe wrażenia! Dosłownie odlotowe! Już dziś możesz spojrzeć na Kraków z zupełnie innej perspektywy, a dokładniej z lotu ptaka. Tak! Z największą radością zapraszamy Was na loty paralotnią Kraków! Bujać w obłokach możesz już nie tylko na ziemi, chmury sprawdzą się tutaj dużo lepiej. Jedyne, czego potrzebujesz to troszeczkę zimnej krwi i odrobinkę stalowych nerwów. Może to i wiele, ale pomyśl, co dostajesz w zamian! Ta adrenalina, te emocje, no i widoki, zapierające dech w piersi scenerie pięknego Krakowa. Po prostu warto! Każdy musi tego spróbować, to po prostu trzeba poczuć! Niesamowite przeżycia i niezapomniane chwile – wszystko na wyciągnięcie ręki!

Lot paralotnią Kraków, czyli emocje, które pokochasz

Zimne, świeże powietrze i wiatr, który delikatnie mierzwi włosy. Tego nie da się doświadczyć w samolocie, a na ziemi smakuje zupełnie inaczej. Żeby poczuć to samo, co ptak, trzeba skusić się na paralotnię! Ta wolność, cudowna wolność i zadowolenie z przełamania strachu – tego po prostu nie da się opisać, każdy musi posmakować tego sam. Ale żeby nie było, ostrzegamy! Loty paralotnią Kraków uzależniają i to natychmiastowo! Jeżeli już spróbowałeś, to wiesz. Jeżeli nie, to najwyższa pora na pierwszy raz! Oferujemy fenomenalne doświadczenia, którymi będziesz mógł podzielić się z każdym, ponieważ po wszystkim otrzymasz wyjątkowy filmik z własnego lotu!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...