Lot paralotnią Gdynia

249.00
Kod produktu:
  Produkt chwilowo niedostępny.
 

Miejsce: okolice Gdyni.

Strój: wiosną i jesienią przydadzą się rękawiczki, ciepłe spodnie oraz kurtka przeciwwiatrowa (kurtka przydaje się nawet latem), warto założyć wygodne buty nad kostkę.

Pogoda: lot odbywa się tylko przy odpowiednich warunkach pogodowych - słaby wiatr do ok. 4m/s, brak opadów i zagrożenia burzowego).

Czas lotu: 15 minut.

Oglądający: Nie ma ograniczeń, osoby towarzyszące uczestnikowi będą mogły obserwować lot z ziemi.

Informacje dodatkowe: uczestnik w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 130 kg, a minimalna waga to 50 kg. Minimalny wiek pasażera to 18 lat. Loty realizowane są przez cały rok. Ostateczną decyzję co do startu podejmuje organizator. Uczestnik nie może cierpieć na dolegliwość lub chorobę, która może ujawnić się w trakcie lotu i zagrozić bezpieczeństwu własnemu, jak i organizatora.

Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Pakiety:

Standard: 15 minut lotu.

Bronze: 15 minut lotu + film.

Dzika radość w przestworzach, czyli lot paralotnią Gdynia

Świeże powietrze, rześki wiatr we włosach, zapierająca dech w piersi panorama Gdyni – to musi być sen, prawda? Piękny, wyjątkowy sen o wolności i nowych doświadczeniach. Nie szczyp się! To nie jest Twoja wyobraźnia, to sama prawda – spełniamy marzenia! Chociaż skrzydeł Ci nie dorobimy, to całą resztę da się załatwić! Lot paralotnią Gdynia to wszystko, co można poczuć, szybując w powietrzu, niczym ptak! Tylko ty i krajobraz Gdyni, piękniejszy i dostojniejszy niż kiedykolwiek wcześniej! Ta adrenalina, ta niesamowita, dzika i nieokiełznana radość z robienia czegoś, co wcześniej wydawało się niemożliwe. Lot paralotnią w Gdyni to doświadczenie, które po prostu musi smakować wyjątkowo. Musi być fantastyczne!

Lot paralotnią Gdynia – emocje, o których się nie zapomina

Chwile, które spędzisz w powietrzu będą Ci towarzyszyć przez całe życie. Będą wywoływać uśmiech na twarzy, ilekroć wspomnisz to wyjątkowe wydarzenie. Po pierwszym razie przyjdzie następny, potem jeszcze jeden i kolejny! Zajawka przerodzi się w hobby, a hobby w prawdziwą i namiętną pasję! Lot paralotnią Gdynia po prostu elektryzuje, przyciąga i UZALEŻNIA, ale czy coś w tym złego? Każdy z nas zasługuje na chwile szczerej i upojnej radości, które do tej pory kojarzyły się tylko z dzieciństwem. Wszystkie zmartwienia i troski zostawisz tutaj, na ziemi. Lot paralotnią w Gdyni gwarantuje, że w powietrzu masz ze sobą tylko i wyłącznie dziką i nieokiełznaną radość!

Chwile warte uwiecznienia – lot paralotnią w Gdyni!

Myślisz o wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju sesji lub filmiku? Chcesz przeżyć z kimś wyjątkowe chwile, które razem będziecie długo wspominać! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Loty paralotnią w Gdyni to nie tylko oryginalny prezent dla bliskiej osoby, ale też szansa na stworzenie jedynej w swoim rodzaju i fascynującej sesji, która oczaruje każdego! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia, a scenerie widoczne tylko podczas lotu paralotnią w Gdyni na pewno pobudzi Twoją wyobraźnię!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...