Lot paralotnią Gdańsk

249.00
Kod produktu:
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 

Miejsce: okolice Gdańska.

Strój: wiosną i jesienią przydadzą się rękawiczki, ciepłe spodnie oraz kurtka przeciwwiatrowa (kurtka przydaje się nawet latem), warto założyć wygodne buty nad kostkę.

Pogoda: lot odbywa się tylko przy odpowiednich warunkach pogodowych - słaby wiatr do ok. 4m/s, brak opadów i zagrożenia burzowego).

Czas lotu: około 15 minut.

Oglądający: Nie ma ograniczeń, osoby towarzyszące uczestnikowi będą mogły obserwować lot z ziemi.

Informacje dodatkowe: uczestnik w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 130 kg, a minimalna waga to 50 kg. Minimalny wiek pasażera to 18 lat. Loty realizowane są przez cały rok. Ostateczną decyzję co do startu podejmuje organizator. Uczestnik nie może cierpieć na dolegliwość lub chorobę, która może ujawnić się w trakcie lotu i zagrozić bezpieczeństwu własnemu, jak i organizatora.

Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Pakiety:

Standard: 15 minut lotu.

Bronze: 15 minut lotu + film.

Emocje, które pokochasz – lot paralotnią Gdańsk

Codzienne, monotonne życie, przepełnione rutyną i spokojem. Wiemy, jak to jest, wierzcie nam! Z każdym dniem narasta chęć na zrobienie czegoś wyjątkowego, szalonego. Brzmi znajomo? No to zapnijcie pasy! Mamy coś odlotowego! Dosłownie ODLOTOWEGO! Lot paralotnią Gdańsk, czyli zastrzyk adrenaliny, którego potrzebujesz! Niepowtarzalne, ekstremalne przeżycia, które na nowo pozwolą Ci z uśmiechem brnąć przez codzienność. To chłodne powietrze! Ten wiatr! Tego nie da się poczuć w samolocie czy na ziemi. Takie doznania zapewnia tylko lot paralotnią w Gdańsku!

Niepowtarzalnymi chwilami, które dostarczają loty paralotniami to coś, czym warto się dzielić! Wiesz, że taki lot to idealny prezent, który na pewno zaskoczy i wywoła uśmiech na twarzy? Nie ograniczaj się do skarpetek, koszuli i krawatu! Postaw na wyjątkowy i zaskakujący prezent! Obdaruj wyjątkową dla siebie osobę emocjami, których nigdy nie zapomni, a Ty bądź przy niej w tych szczególnych chwilach! Kreatywność w zaskakiwaniu bliskich to podstawa udanej niespodzianki! Zapamiętaj to!

Lot paralotnią Gdańsk, czyli nowy poziom zabawy!

Troszkę odwagi, odrobinkę pewności siebie, no i oczywiście zapał. Tyle wystarczy, żeby przeżyć przygodę życia! Możesz zobaczyć to, co widzi ptak, szybując po niebie! I to jak! Tylko ty, bezkresne niebo i całe miasto – dokładnie pod Tobą! Zupełnie jak we śnie – prawdziwa wolność, dziecinna radość i zachwyt. Tyle różnych uczuć naraz! Jak to opisać? Po prostu nie da się, to trzeba doświadczyć samemu, ale żeby nie było – ostrzegamy, że lot paralotnią w Gdańsku to gwarantowane uzależnienie!

Lot paralotnią Gdańsk budzi w Tobie wszystko, co najlepsze! Jeżeli już próbowałeś, to wiesz, o czym piszemy. Jeżeli nie, najwyższa pora się przekonać! Ta radość z pokonania własnego strachu, to poczucie dzikiej wolności w powietrzu! Ach, po prostu warto!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...