Lot motoparalotnią Zielona Góra

399.00
Kod produktu: PM0693
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 15 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 14 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od kwietnia do września.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji muszą mieć przy sobie pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny. Minimalny wiek to 16 lat. Przedział wagi ciała uczestnika wynosi 35 - 95 kg.
Lokalizacja:
Lotnisko Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie pod Zieloną Górą
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Postaw na lot motoparalotnią. Zielona Góra jest pełna ciekawych miejscówek!
 
Kiedy codzienność staje się zbyt monotonna, a zwykłe rozrywki nie są wystarczająco solidnym bodźcem, warto spróbować czegoś nowego. Jeżeli ta nowość niesie ze sobą wybuchową mieszankę adrenaliny i zachwytu, to efekt może być tak naprawdę tylko jeden – całkowity sukces. Gdzie znaleźć tak odlotową atrakcję? O to się nie martw! Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele propozycji, a jedną z nich jest lot motoparalotnią. Zielona Góra wygląda oszałamiająco z wysokości dwustu metrów. Okolica jest bajecznie zielona, a całość po prostu zapiera dech w piersi. Dlaczego więc miałbyś odpuścić taką przygodę? Poznaj swoje miasto na nowo – z zupełnie innej perspektywy!
 
Motoparalotnia dostarcza wyjątkowe wrażenia. Tego nie da się porównać z niczym innym. Pozostałe jednostki powietrzne skutecznie odgradzają Cię od natury. W przypadku lotu motoparalotnią poczujesz każdy powiew wiatru, powietrze będzie świeże, czyste i orzeźwiające. Tego nie da się opisać – musisz to poczuć na własnej skórze! Dzięki temu zrozumiesz, co to prawdziwa wolność i radość. Oferujemy coś więcej niż przygodę. Z nami podbijesz niebo!
 
Bardzo ważnie są dla nas kwestie związane z Twoim bezpieczeństwem. Dlatego też Twoim pilotem zostanie doświadczony i wykwalifikowany instruktor. Ty natomiast, chwilę przed startem, przejdziesz stosowne szkolenie, które uzmysłowi Ci jak zachowywać się w powietrzu. Wszystko to przekłada się na całkowicie bezpieczną i pozbawioną ryzyka zabawę. Gotowy na odrobinę szaleństwa? Z nami poczujesz, że żyjesz!
 

Nasz pomysł na prezent to lot motoparalotnią – Zielona Góra zachwyca z lotu ptaka!

Jeśli już zdążyłeś zakochać się w motoparalotni, to proponujemy zacząć tym zarażać! W każdej chwili możesz sprawić, że bliska dla Ciebie osoba przeżyje coś wyjątkowego. Wystarczy, że podarujesz jej voucher na lot motoparalotnią. Zielona Góra potrafi dostarczyć fenomenalną rozrywkę, musisz jedynie postawić na właściwą kartę. Co przemawia za naszymi atrakcjami? Przede wszystkim:
 
pełen profesjonalizm,
gwarancja bezpieczeństwa,
bogata oferta,
działanie na terenie wielu miast,
przychylne komentarze i opinie.
 
Z naszych atrakcji korzystają różne osoby: starsi, młodsi, kobiety, dzieci. Nie ma reguły, zapraszamy tutaj każdego. Możemy Ci za to powiedzieć, co łączy te wszystkie osoby. Każda z nich, wracając na ziemie, jest uśmiechnięta od ucha do ucha, a spojrzenie jest pełne pasji i radości. To zdecydowanie najlepsza rekomendacja, nie uważasz?
 
Swój prezent marzeń możesz zdobyć w domu, bez wychodzenia, a poświęcisz na to najwyżej kilka minut. Łatwy w obsłudze i przyjazny interfejs poprowadzi Cię przez cały proces zakupowy. Zapłacisz wygodnie online, a elektroniczny voucher odbierzesz po kilku dniach. Czy może być coś prostszego? Pamiętaj, że voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.07.2020, 19:59

Było super!


, 27.04.2020, 23:32

Wiedziałem, że Zielona Góra jest ładna z lotu ptaka ale nie myślałem, że widoki będą tak niezapomniane! Kto nie widział niech próbuje bo warto.


 

Ładowanie danych ...