Lot motoparalotnią Trójmiasto

399.00
Kod produktu: PM0691
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 15-20 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od kwietnia do października.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji muszą mieć przy sobie pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny. Przedział wagi ciała uczestnika wynosi 36 - 110 kg.
Lokalizacja:
Okolice Gdańska (Sobieszewo) lub Lotnisko Borsk (ostateczna decyzja jest po stronie pilota).
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Widowiskowy lot motoparalotnią – Trójmiasto i okolice po prostu zachwycają!

Ziemia to za mało? Nie martw się, szykując niezapomniane atrakcje, nie ograniczamy się tylko do lądu. Pomagamy rozwijać skrzydła i próbować czegoś zupełnie nowego, chociażby tego, jak wygląda Twoja okolica z wysokości 200 metrów. Gwarantujemy Ci, że nawet jeśli doskonale ją znasz, to ten widok wywrze ogromne wrażenie. Panorama Trójmiasta najzwyczajniej w świecie hipnotyzuje, bez względu an to ile razy już ją widziałeś. Tym razem czeka na Ciebie coś zupełnie innego, to w końcu lot motoparalotnią. Trójmiasto z tej perspektywy zabiera dech w piersi. Jesteś gotowy się o tym przekonać?
 
Taka atrakcja daje zupełnie nowy punkt widzenia. To nie jest ten sam widok, który znasz, chociażby z przelotu samolotem pasażerskim. Motoparalotnia jest czymś całkowicie odmiennym od innych jednostek powietrznych, ponieważ tutaj nic nie stoi na przeszkodzie między Tobą i naturą. Poczujesz nawet najdelikatniejsze powiewy wiatru, a każdy oddech będzie przypominał, gdzie aktualnie jesteś i co robisz. To uczucie jest całkowicie odmienne od nudnego samolotu. Tutaj czeka na Ciebie prawdziwa przygoda!
 
Mimo adrenaliny, która jest nieodłącznym elementem takiej rozrywki, warto pamiętać także o tym, że motoparalotnia to przede wszystkim atrakcja widokowa. Powolne poruszanie się z prędkością 40 km/h pozwala w pełni skupić się na tym, co jest widoczne dookoła i delektować się każdą chwilą w przestworzach. Dlatego też to atrakcja dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Zadowoleni będą zarówno ci, którzy szukają wrażeń, jak i ci, którzy uwielbiają rozkoszować się widokiem pięknych okolic.
 

Wyjątkowy prezent, czyli lot motoparalotnią – Trójmiasto zaskakuje!

Szeroki wachlarz gwarantowanych podczas lotu atrakcji to potwierdzenie tego, że taki lot może spodobać się dosłownie każdemu. Dlatego też pomysł stworzenia z niego prezentu dla bliskiej osoby wydaje się jak najbardziej trafiony. Sam pomyśl, jak wielkim zaskoczeniem może być dla kogoś lot motoparalotnią. Trójmiasto naprawdę zaskoczy, wystarczy jedynie dać mu szansę!
 
Co zrobić, by sprawić komuś ogromną radość? Wystarczą Ci jedynie dwie minuty, by zorganizować prezent marzeń! Wystarczy, że:
 
1. Odwiedzisz stronę i wybierzesz atrakcję.
2. Zapłacisz wygodnie online.
3. Odbierzesz voucher po kilku dniach.
 
To zajmie Ci dosłownie chwilę. Całość jest niezwykle prosta i intuicyjna, ponieważ dołożyliśmy wszelkich starań, by strona łatwa w obsłudze. A niespodzianka? Nie od dziś wiadomo, że kluczem do udanego prezentu jest kreatywne podejście do tematu. Dlatego też przygotowaliśmy masę różnorodnych atrakcji, które z pewnością spodobają się każdemu. Dlatego też wybierając motoparalotnie możesz być spokojny – to z pewnością będzie właściwy prezent!
Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...