Lot motoparalotnią Śrem

399.00
Kod produktu: PM0690
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 15 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od kwietnia do września, głównie w weekendy.
Wymagania:
Lot przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Maksymalna waga ciała to 90 kg.
Lokalizacja:
Okolice Śremu, dokładna lokalizacja ustalana jest z pilotem.
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Postaw na lot motoparalotnią! Śrem zaskoczy Cię

Szukasz niezapomnianych wrażeń w swoim rodzinnym mieście? Chciałbyś przeżyć coś niezwykłego w okolicy, którą zdążyłeś już poznać? W takim razie świetnie trafiłeś, zabierzemy cię w podróż po Śremie, którego nie znasz! Pokażemy Ci to, co doskonale znasz, ale z zupełnie innej perspektywy – tej, do której przyzwyczaiły się ptaki. Gotowy na przygodę życia? Pora na lot motoparalotnią. Śrem zaskoczy Cię wyjątkowym krajobrazem. Bajeczna panorama miasta to nie wszystko, poczekaj, aż zobaczysz całą okolicę. Widok zabiera dech w piersi, to po prostu musi się podobać.

Wrażenia, jakie wywołuje motoparalotnia jest całkowicie odmienne od tego, co znasz z przelotu samolotem pasażerskim, czy jakiejkolwiek jednostki powietrznej. Jest tak, ponieważ tutaj poczujesz każdy powiew wiatru. Nic nie stoi na przeszkodzie między Tobą i naturą, a będzie o tym przypominał każdy oddech i każde spojrzenie na oddalający się ląd. Co więcej motoparalotnia wzbija się na wysokość dwustu metrów, więc powietrze jest tam chłodne, rześkie i niezwykle orzeźwiające. Trudno to opisać – to po prostu trzeba spróbować samemu.

Tym bardziej że teraz nadarza się do tego świetna okazja. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę na widowiskowy lot w Twojej okolicy. Całość odbędzie się pod nadzorem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora. Ty natomiast przejdziesz przed startem krótkie szkolenie. Dzięki temu cała atrakcja minie bezproblemowo, a Ty będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli na podziwianiu wszystkiego, co w zasięgu wzroku!

Wybierz lot motoparalotnią – Śrem daje wyjątkowe inspiracje na prezent!

Taka atrakcja ma to do siebie, że zawsze wywołuje szeroki uśmiech. Nie ważne – robisz to pierwszy raz, czy może dziesiąty. Wrażenia zawsze są wyjątkowe. Dlatego też taka przygoda może okazać się świetnym pomysłem na prezent dla kogoś wyjątkowego. W ten sposób z pewnością zaskoczysz bliską osobę i pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań, by ją zaskoczyć.

Sam efekt zaskoczenia jest tutaj niezwykle istotny. To właśnie dzięki niemu niespodzianka jest udana lub nie. Jesteśmy przekonani o tym, że sukces zależy tylko i wyłącznie od kreatywności, a zasobność portfela jest zdecydowanie mniej istotna. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo pomysłów na prezent, który stanie się przygodą życia. Dzisiaj szczególnej uwadze polecamy lot motoparalotnią. Śrem i jego okolice z pewnością wywrą ogromne wrażenie, a perspektywa lotu na wysokości dwustu metrów to zawsze solidny zastrzyk adrenaliny.

Całość jest niezwykle prosta, wyjątkową niespodziankę możesz przygotować w kilka minut – bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie chwila na naszej stronie internetowej, by spróbować czegoś zupełnie nowego. Po odebraniu vouchera pozostaje już tylko ustalić termin atrakcji!

Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...