Lot motoparalotnią Radom

399.00
Kod produktu: PM0689
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 15 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest wiosną i latem.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji mogą uczesniczyć w locie jedynie w obecności prawnego opiekuna. Minimalny wiek to 16 lat. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg.
Lokalizacja:
Lotnisko Radom-Piastów w Jedlińsku
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Przez ponad godzinę każdy może uczestniczyć w locie motoparalotnią w Radomiu. Osoby towarzyszące mogą podziwiać lot z ziemi, a sam lot ma charakter rekreacyjny i każdorazowo jest realizowany w towarzystwie doświadczonego pilota. Lotem motoparalotnią w Radomiu zainteresowane będą z pewnością te osoby, które uwielbiają loty widokowe, kochają przygody i zainteresowane są współczesnym sportem ekstremalnym.

Lot motoparalotnią Radom – wyjątkowe przeżycie

Przed lotem motoparalotnią w Radomiu, uczestnik zostanie poinformowany o zasadach bezpieczeństwa i komunikacji z pilotem. Sam lot odbędzie się na średniej wysokości dwustu metrów, choć w niektórych momentach motoparalotnia wzniesie się nawet na wysokość jednego kilometra. Średnia prędkość to 40 km/h, a sam lot trwa do dwudziestu minut. Doświadczeni piloci, to gwarancja bezpieczeństwa lotu. Uczestnik dostanie też kas i jest zawsze zapięty pasami bezpieczeństwa. W trakcie lotu możliwe jest też filmowanie jego przebiegu. Sprzęt musi być jednak odpowiednio zabezpieczony, tak aby nie przeszkadzał podczas lotu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...