Lot motoparalotnią Lublin

399.00
Kod produktu: PM0687
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 10 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od kwietnia do paźdzernika przede wszystkim w weekendy. W zależności od warunków atmosferycznych realizacja może być dokonywana przez cały rok.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji muszą mieć przy sobie pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny. Przedział wagi ciała uczestnika wynosi 47 - 100 kg.
Lokalizacja:
Dokładną lokalizację wybiera pilot. Najczęściej jest to Abramów, ewentualnie Radawiec.
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Lot motoparalotnią – Lublin potrafi zachwycić!
 
Nuda staje się nie do zniesienia? Przygotowaliśmy coś, co pozwoli raz na zawsze zerwać z monotonią. Z nami można odlecieć i to dosłownie, zwłaszcza stawiając na lot motoparalotnią. Lublin zachwyci Cię na nowo, musisz jedynie spojrzeć na tę okolicę z zupełnie innej perspektywy. W ten sposób nie tylko przeżyjesz przygodę życia, ale też na nowo poznasz swoje własne miasto. Dlatego też jesteśmy przekonani, że taka atrakcja jest przeznaczona dla każdego – bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania.
 
W końcu taki lot jest połączeniem solidnej porcji adrenaliny i zachwytu. Będąc w powietrzu, można poczuć dosłownie wszystko. Emocje są niezwykle intensywne i ciągle się przenikają. Tego nie poczujesz w samolocie. Każdy powiew wiatru, oddech i ruch przypomni Ci, że nic, absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie między Tobą i naturą. Takie doświadczenie jest po prostu bezcenne, trudno je opisać tak, by w pełni zrozumieć, co dają chwile spędzone z motoparalotnią. Wniosek? Każdy musi spróbować tego sam. Całe szczęście, nie jest to takie trudne – wystarczy wiedzieć, gdzie szukać.
 
Skoro już tutaj jesteś, zakładamy, że doskonale wiesz, gdzie znajdują się najlepsze atrakcje – nie tylko w Twojej okolicy, ale w całej Polsce. To, co dla Ciebie przygotowaliśmy, nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń, ale będzie też idealnym orężem w walce z rutyną i nudą. A bezpieczeństwo? Nie zaprzątaj sobie tym głowy! Każdy przelot jest realizowany przez instruktora, dla którego to codzienność. Ty natomiast, tuż przed startem, przejdziesz specjalne szkolenie, by uświadomić Cię, jak zachować się podczas lotu.
 

Lot motoparalotnią – Lublin to miasto wyjątkowych prezentów!

Jeżeli już zdążyłeś się w tym zakochać, mamy dla Ciebie inną propozycję. Co powiesz na to, by zarazić kogoś pasją, która zdążyła już Cię rozpalić? W prosty sposób możesz podarować komuś wyjątkowy przelot, który z pewnością będzie przygodą życia. Co zrobić? To banalnie proste:
 
1. Wejdź na naszą stronę i zaznacz lokalizację.
2. Wybierz atrakcję, którą chcesz podarować w prezencie.
3. Zapłać wygodnie i bezpiecznie przez internet.
4. Poczekaj kilka dni i odbierz swój voucher
5. Podaruj go bliskiej osobie.
 
Szybkie, proste i przyjemne! Wyjątkowy prezent jest bliżej, niż myślisz. Wystarczy jedynie pomysł. Tych na szczęście mamy naprawdę wiele, więc masz w czym wybierać! Dzisiaj proponujemy fenomenalny lot motoparalotnią! Lublin z pewnością urzeknie każdego – zwłaszcza z perspektywy lotu ptaka.
 
Wysokość 200 metrów i prędkość 40 km/h to idealne połączenie. Sprawdzą się zarówno wśród tych, którzy szukają adrenaliny, jak i tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają krajobraz.
 
Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 25.04.2020, 18:46

Nie myślałem, że z góry nad naszym miastem są takie piękne widoki. Bardzo fajna atrakcja. Jest czas żeby zobaczyć więcej niż lecąc samolotem.


 

Ładowanie danych ...