Lot motoparalotnią Kazimierz Dolny

399.00
Kod produktu: PM0686
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
10-12 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 7 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od marca do października.
Wymagania:
Osoby poniżej 18 roku życia biorące udział w atrakcji muszą mieć przy sobie pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny. Minimalny wiek to 15 lat. Przedział wagi ciała uczestnika wynosi 35 - 100 kg.
Lokalizacja:
Mięćmierz pod Kazimierzem Dolnym
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Widowiskowy lot motoparalotnią – Kazimierz Dolny i jego okolice

Świeże powietrze i ten wiatr, który delikatnie mierzwi włosy. Wystarczy dodać do tego przepiękną panoramę Kazimierza Dolnego, by przeżyć coś wyjątkowego. W końcu kto powiedział, że atrakcje w okolicy muszą być nudne! Przygotowaliśmy dla Ciebie coś odlotowego i to dosłownie. Pora na lot motoparalotnią! Kazimierz Dolny zachwyci Cię przepięknymi widokami miasta, okolicznymi lasami, polami i łąkami. Poznasz swoją okolicę z zupełnie nowej perspektywy i zakochasz się w niej na nowo.

Warto pamiętać, że motoparalotnia to zupełnie odmienne doświadczenie od innych lotów. Nawet jeśli masz już za sobą podróże samolotem, helikopterem czy nawet paralotnią, to teraz czeka na Ciebie coś zupełnie nowego. W tym przypadku czujesz każdy podmuch wiatru i nic Cię nie ogranicza – żadnych szyb czy kabin!

Nie oznacza to, że sam lot jest niebezpieczny. Za sterem zawsze znajdują się doświadczeni piloci, którzy zjedli zęby na tego typu atrakcjach. Żaden scenariusz nie stanowi dla nich zagrożenia czy wyzwania. Ty natomiast przed startem przejdziesz krótkie szkolenie i zostaniesz odpowiednio przygotowany do lotu. Żadnych obaw – czeka Cię po prostu przygoda życia!

Taka atrakcja to pomysł dla każdego. Wzbicie się na wysokość 200 metrów wiąże się z adrenaliną i fenomenalnymi emocjami, ale sama prędkość wynosi 40 km/h, co pozwala na odprężenie i leniwe podziwianie fascynujących widoków. Dlatego też motoparalotnia to pomysł zarówno dla poszukiwaczy przygód, fanów ekstremalnych przeżyć, jak i tych, którzy chcą spokojnie napawać się widokiem Kazimierza Dolnego i jego okolic.

Lot motoparalotnią – Kazimierz dolny ma fenomenalne pomysły na prezent

To wyjątkowe przeżycie, niesamowite wspomnienia i pamiątki zasługują na to, żeby się nimi dzielić. Dlatego też warto pomyśleć o tym, by je komuś podarować w prezencie! Bliska dla Ciebie osoba już dziś może spróbować na własnej skórze, czym jest prawdziwy lot motoparalotnią! Kazimierz Dolny potrafi zachwycić, odebrać dech w piersi i zahipnotyzować, ale tylko w połączeniu z motoparalotnią!

Kwestia udanej niespodzianki jest prostsza, niż myślisz! Nie musisz nawet wychodzić z domu, by sprawić komuś ogromną radość, wystarczy jedynie kilka minut na naszej stronie. Voucher, który otrzymasz po zamówieniu to droga do niespodzianki, która zostanie zapamiętana na długo!

Zadbają o to nie tylko przeżycia podczas lotu, ale też pamiątki w postaci filmów i zdjęć. Sama atrakcja ma charakter relaksacyjny i widowiskowy. Można więc korzystać z własnego sprzętu i robić sobie pamiątki, które będą wywoływać szeroki uśmiech za każdym razem, kiedy się do nich wróci.

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...