Lot motoparalotnią Białystok

399.00
Kod produktu: PM0925
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Około 10 minut.
Informacje dla oglądających:
Lot osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba.
Pogoda:
W przypadku, gdy prędkość wiatru przekroczy 3 m/s lub wystąpią opady, lot może okazać się niemożliwy. Atrakcja odbędzie się w najbliższym możliwym terminie (po uzgodnieniu dogodnych warunków z Klientem).
Obowiązujący strój:
Strój do lotu powinien być przede wszystkim wygodny, najlepiej sportowy. Nie może krępować ruchów. Buty pełne sięgające za kostkę. Przydatne będą w zależności od pory roku: rękawiczki oraz nieprzewiewna kurtka.
Informacje dodatkowe:
Wykonanie lotu wymaga okazania przez osobę obdarowaną vouchera. Lot powinien być zarezerwowany co najmniej 14 dni wcześniej. Realizacja lotu możliwa jest od marca do października.
Wymagania:
Lot przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Maksymalna waga ciała to 100 kg.
Lokalizacja:
Lądowisko w Krywlanach
Ważność:
365 dni.

Loty tandemowe wykonują licencjonowani, doświadczeni piloci. Każdy ich uczestnik odbywa z nimi specjalne szkolenie bezpieczeństwa przed uczestnictwem w atrakcji. Omawiane są obowiązki osoby lecącej w tandemie oraz zasady odpowiedniego zachowania się w powietrzu. Na paralotnię z silnikiem osoba obdarowana wchodzi po założeniu obligatoryjnego kasku i zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Ewentualna utrata zasilania nie stanowi zagrożenia – bezpieczne lądowanie może być osiągnięte w zwykłym locie ślizgowym, takim jak w klasycznej lotni.

W czasie trwania atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrań pamiątkowych z wykorzystaniem własnego sprzętu osoby obdarowanej. Organizator atrakcji nie odpowiada za bezpieczeństwo urządzeń rejestracyjnych, które powinny być zabezpieczone tak, by nie doszło do ich utraty oraz by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Lot motoparalotnią w Białymstoku to idealny prezent dla każdego, kto lubi loty widokowe i marzy, aby osobiście zobaczyć panoramę dawnej stolicy Mazowsza z lotu ptaka. Lotem motoparalotnią w Białymstoku powinny być zachwycone też osoby pragnące przygód i nieobawiające się nowych wyzwań. Każdy lot realizowany jest z udziałem doświadczonego pilota, co czyni go bezpiecznym. Lot trwa około dziesięciu minut, a uczestnik zabawy wzniesie się na wysokość jednego kilometra, poruszając się z prędkością czterdziestu kilometrów na godzinę.

Lot motoparalotnią – Białystok i okolice

Przed lotem motoparalotnią w Białymstoku każdy z uczestników przejdzie krótkie przeszkolenie i zostanie poinformowany o zasadach bezpieczeństwa. Każdy uczestnik otrzyma także kask i zostanie zabezpieczony pasami bezpieczeństwa. Dzień i godzina lotu są wybierane przez osobę obdarowaną całkowicie indywidualnie. Dzięki temu uczestnik zabawy może całkowicie dostosować lot do swoich prywatnych planów. Uczestnik może też zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny lub kamerę, aby uwiecznić swój przelot. Białystok zaprasza na podniebne podboje!

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach dla tej kategorii atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...