Kubek dla świadka

38.90
Kod produktu: KUB058
Przód
4
3
21
8

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Jesteś zadowolony z tego, jak świadek Twojego ślubu spisał się w wyznaczonej mu roli? Okaż  wdzięczność i podziękuj za wzięcie na siebie tej ważnej i stresującej odpowiedzialności. Podaruj mu spersonalizowany kubek dla świadka, wykonany z wysokiej klasy ceramiki. Możesz umieścić na nim dowolny napis, na przykład imię świadka, datę ślubu czy słowa podziękowania. W poglądowej wersji kubka znajduje się czarny kapelusz i parasolki, imię świadka, a także napis „Klub najlepszych świadków”. Po otrzymaniu takiego prezentu, osoba do której trafi zapewne odczuje dumę i wzruszenie.

Personalizowany kubek dla Świadka - sklep Suprizo

Kubek ten powstał z ceramiki klasy A+, dzięki czemu możesz być pewien jego trwałości na pękanie  i odporności na wysoką temperaturę. Cechuje go również duża pojemność, bo aż 330 ml. Biały kubek dla świadka posiada nadruk, który zachowuje trwałość nawet po wielokrotnym myciu ręcznym lub za pomocą zmywarki.

Materiał i wymiary
Kubek jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki klasy A+
Pojemność: 330 ml.
Wysokość kubka to: 9,5 cm.
Kolor bez nadruku: biały z połyskiem

Nadruk
Najwyższa jakość nadruku dzięki bardzo trwałej metodzie jego nanoszenia. Dzięki temu nadruk na kubku nie traci koloru, dlatego można go myć bez obaw ręcznie i w zmywarce, nie martwiąc się o trwałość wzoru.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.09.2020, 17:46

Kubek dla świadka to był dobry zakup. Polecam.


, 12.08.2019, 11:35

Bardzo fajny kubek świadka. Miałam miłą obsługę w sklepie i stanęła na wysokości zadania. Kubek był potrzebny na już i dostałam go w 2 dni. Polecam zarówno sklep jak i produkt!


 
Ten produkt świetnie pasuje jako: Prezent dla gości weselnych
 

Ładowanie danych ...