Kubek dla promotora

38.90
Kod produktu: KUB070
Przód
1
6
2

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Kubek dla promotora to zdecydowanie trafiony pomysł na prezent. Każdy promotor pije przecież kawę czy herbatę i na uczelni, tak naprawdę jest to chyba nieodłączny gadżet każdego wykładowcy czy profesora. Obok książek, publikacji i innych materiałów promotor najczęściej na uczelni wyższej nosi ze sobą kubek na napój, jak większość dydaktyków, którzy pracują na uniwersytetach czy w akademiach. Dlatego jeśli chcesz podziękować promotorowi za pomoc w pisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej czy doktoranckiej to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

Elegancki kubek dla promotora (330 ml) - sklep Suprizo

Nasz elegancki kubek dla promotora jest w kolorze białym i praktycznie nadaje się na każdy napój. Duża pojemność 330 mililitrów sprawia, że dydaktyk na pewno ugasi dzięki niemu pragnienie, a jednocześnie pobudzi się do dalszej pracy. Najlepszą cechą nasego kubka dla promotora jest to, że można go zadedykować nauczającemu w formie personalizacji, nanosząc dedykację oraz imię i nazwisko. Elegancka grafika w postaci pióra oraz pojemnika na atrament nadaje kubkowi ładnej formy. To wszystko sprawia, że warto kupić ten produkt już dziś w naszym sklepie, ponieważ jest dodatkowo w okazyjnej cenie!

Materiał i wymiary
Kubek jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki klasy A+
Pojemność: 330 ml.
Wysokość kubka to: 9,5 cm.
Kolor bez nadruku: biały z połyskiem

Nadruk
Najwyższa jakość nadruku dzięki bardzo trwałej metodzie jego nanoszenia. Dzięki temu nadruk na kubku nie traci koloru, dlatego można go myć bez obaw ręcznie i w zmywarce, nie martwiąc się o trwałość wzoru.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 02.09.2022, 09:55

Bardzo ładny polecam. Promotor zadowolony co najważniejsze.


 

Ładowanie danych ...