Akcja promocyjna 100% zwrotu za drugi voucher! -- Sprawdź ›

Kubek dla pielęgniarki

38.90
Kod produktu: KUB073
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 3 dni roboczych.
  Certyfikat SSL. Bezpieczne zakupy!
 

Kubek dla pielęgniarki to tak naprawdę jeden z najbardziej trafionych prezentów dla wszystkich pielęgniarek oddziałowych w plracówkach zdrowia. Zawód ten wymaga bardzo dużej ilości pracy z pacjentami w szpitalu i pomoc medyczna im, jak i wsparcie dla samych lekarzy. Często to właśnie pielęgniarka ma najwięcej trudnych obowiązków, więc należy jej się chwila relaksu przy kawie czy herbacie, które będzie mogła wypić w przerwie od obowiązków we własnym kubku dla pielęgniarki. Kiedy chociaż na moment usiądzie, odpocznie i napije się naparu, spoglądając na ten niepowtarzalny kubek medyczny to na pewno poczuje się lepiej. Dlatego też tworzymy tego typu podarunki jak kubek pielęgniarki oddziałowej dla tak ważnych osób, które ciężko pracują żeby utrzymać nas przy zdrowiu.

Oryginalny kubek dla pielęgniarki - sklep Suprizo

Ten wyjątkowy i oryginalny kubek dla pielęgniarki jest w wersji personalizowanej, więc możesz nanieść na nim własne napisy, które staną się niepowtarzalną dedykacją, pasującą do sanitariuszki. Oczywiście możesz jedynie zmienić imię i zostawić napis w postaci: "Nie wszystkie anioły mają skrzydłą, niektóre mają stetoskopy" - który tak naprawdę pasuje idealnie na kubek pielęgniarski. Jego pojemność pomieści sporą ilość kawy, herbaty, wody jak i innego napoju, co na pewno doda dużo energii podczas przerwy od pracy na oddziale szpitalnym. Biały kolor kubeczka i napisy niebieskie oraz czerwone pasują idealnie do każdej placówki medycznej, co nie zmienia faktu, że może być użytkowany po godzinach pracy również w domu. Już dziś możesz kupić personalizowane kubki dla pielęgniarek w okazyjnej cenie w naszym sklepie online.

Materiał i wymiary
Kubek jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki klasy A+
Pojemność: 330 ml.
Wysokość kubka to: 9,5 cm.
Kolor bez nadruku: biały z połyskiem

Nadruk
Najwyższa jakość nadruku dzięki bardzo trwałej metodzie jego nanoszenia. Dzięki temu nadruk na kubku nie traci koloru, dlatego można go myć bez obaw ręcznie i w zmywarce, nie martwiąc się o trwałość wzoru.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 15.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 12,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 13.09.2022, 11:28

Szczerze to nawet na allegro nie znalazłam tak ładnego kubeczka! Moja siostrunia bardzo ucieszyła się z tego prezentu :)


, 13.09.2022, 08:50

Piękny nadruk. Polecam! :)


 

Ładowanie danych ...