Kolacja dla dwojga Zielona Góra

249.00
Kod produktu: PM0890
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Rezerwacja minimum 7 dni przed. Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Bachus, ul. Stary Rynek 1
Ważność:
365 dni.

Kolacja dla dwojga Zielona Góra - prezent na każdą okazję

Kolacja dla dwojga w Zielonej Górze, to doskonała okazja, aby cieszyć się swoim towarzystwem. Cicha piękna melodia, przytulna atmosfera, wyśmienite jedzenie i napoje – to recepta na relaksującą, przyjemną rozmowę, szczerość w wyrażaniu uczuć i relaks. Aby romantyczna kolacja przebiegła bezproblemowo, zgodnie z zamierzonym scenariuszem, musisz przemyśleć wszystko do najdrobniejszych szczegółów lub po prostu zakupić oferowany przez nas voucher, a my zadbamy o to, aby kolacja dla dwojga przebiegła idealnie.

Piękne płonące świece w połączeniu ze specjalnym nakryciem stołu i akompaniamentem muzycznym podwoją nastrój, tworząc romantyczny nastrój i podkreślając wrażenie kolacji. Aby wszystko było idealne, zadbamy, by potrawy były smaczne i odpowiadały preferencjom uczestników wieczoru. Taki romantyczny wieczór może być zarówno wspólną decyzją, jak i inicjatywą jednego z małżonków, przyjaciół czy bliskich. Waszej parze spodoba się przytulne miejsce, które przygotujemy. Jeśli szukasz prywatności, możesz zamówić stolik znajdujący się w ustronnym rogu z dala od innych gości.

Romantyczna kolacja dla dwojga Zielona Góra – przeżyjcie to razem

Romantyczna kolacja dla dwojga w Zielonej Górze jest idealna na randkę, uroczystość rodzinną lub po prostu na wyjście z domu. Życie rodzinne trzeba czasem urozmaicać spontanicznymi wydarzeniami. Zapomnij dzień lub dwa o rutynie domowej i zaproś swoją drugą połowę na romantyczne spotkanie. To także świetny scenariusz na święto zakochanych. Sam posiłek może być uzupełnieniem całodziennej randki. Na przykład w ciągu dnia możesz iść do parku lub jeziora, wieczorem pójść do kina, a dopiero potem przyjść do restauracji.

Niesamowite potrawy, których nigdy wcześniej nie próbowałeś, zachwycą twoje kubki smakowe. Nie musisz przejmować się pogodą, bo voucher można zrealizować bez względu na warunki pogodowe. Wartość vouchera to 250 złotych. Taka kwota jest absolutnie wystarczająca, aby spożyć wyjątkowy, zbilansowany, a jednocześnie bogaty posiłek ze wszystkim przystawkami i napojami. Aby móc skorzystać z vouchera, musisz jedynie zgłosić swoją chęć na siedem dni przed wydarzeniem. Co najważniejsze samo wydarzenie nie ma żadnych ograniczeń czasowych.

Nie musisz się spieszyć. Masz tyle czasu ile chcesz, aby cieszyć się wzajemnym towarzystwem i smakować potrawy oraz chwilę, które spędzasz ze swoją ukochaną osobą lub najbliższym przyjacielem. To wszystko gwarantuje, że ten wieczór stanie się wyjątkowy i zapamiętasz go przez długi czas i będzie on jednym z tych romantycznych wspomnień, które po latach nadal łączą was w miłości. Zielona Góra zaprasza.

Voucher możesz wykorzystać również w innych lokalizacjach dostępnych dla tej atrakcji,

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 11.07.2020, 13:50

Warto było skorzystać, było smacznie i miło, a wartość bonu zdecydowanie wystarczyła na co tylko chcieliśmy z mężem.


, 25.04.2020, 10:53

Mieliśmy przyjemność skorzystać z vouchera jeszcze przed tym całym zamieszaniem w kraju i na świecie. Bardzo miło wspominam ten czas, a jedzenie było wyśmienite :) na pewno skorzystamy ponownie!


 

Ładowanie danych ...