Kolacja dla dwojga Ułęż

249.00
Kod produktu: PM0885
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Czynne od 12:00 do 22:00. Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Dwór Osmolice, ul. Białki Dolne 127
Ważność:
365 dni.

Kolacja dla dwojga w Ułężu proponowana jest wszystkim parom, które chciałyby spędzić wyjątkowy i cudowny czas, przy znakomitych potrawach, wybranej przez siebie kuchni. To idealny prezent dla twoich rodziców, którzy świętować będą kolejną rocznicę ślubu lub dla dwojga zakochanych młodych ludzi, którzy chcieliby przeżyć wyjątkowe walentynki. To także okazja dla was, aby wyrwać się od codzienności i zamiast spędzać czas w kuchni, skosztować wybranych przez siebie potraw.

Kolacja dla dwojga Ułęż – wystarczy kupić voucher

Aby udać się na kolacje dla dwojga w Ułężu, wystarczy jedynie kupić voucher, który uprawnia nas do wyboru jednej z rozmaitych restauracji nie tylko w Ułężu, ale w każym mieście z tej kategorii. Sam voucher ma wartość dwustu pięćdziesięciu złotych. Jeśli kwota zostanie przekroczona przy ostatecznym podliczeniu rachunku, to różnicę trzeba zapłacić z własnej kieszeni. Limit jest jednak na tyle wysoki, że pozwala na komfortowe spożycie posiłku, a także spróbowanie wielu potraw. Sam voucher można zrealizować w dowolnym, wybranym przez siebie dniu i czasie po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...