Kolacja dla dwojga Toruń

249.00
Kod produktu: PM1036
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Rezerwacja minimum 7 dni przed. Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Karczma Spichrz, ul. Mostowa 1
Ważność:
365 dni.

Romantyczna kolacja dla dwojga Toruń - prezent dla pary i nie tylko

Romantyczna kolacja dla dwojga w Toruniu to okazja, aby spędzić wyjątkowy wieczór ze swoją ukochaną małżonką lub narzeczoną. Wydarzenie odbywa się w Karczmie – Spichrz przy ulicy Mostowej 1. W wydarzeniu mogą uczestniczyć dwie osoby, z których jedna zobowiązana jest posiadać voucher, który można zakupić w naszym sklepie internetowym. Ten bon jest nie tylko atrakcyjnym, ale też wygodnym prezentem. Kluczowy jest tu czas, w jakim musimy zrealizować voucher. Ten można wykorzystać aż w ciągu roku. To daję nam pełną swobodę do dysponowania bonem i realizacji go w najdogodniejszym dla nas momencie. Nie musimy starać się na siłę wygospodarować czasu i rezerwować dat, które wcale nie muszą być dla nas najdogodniejsze.

Wystarczy, że zakupimy voucher i w każdej chwili możemy zarezerwować dla siebie stolik w tej fantastycznej restauracji. Dzięki temu bon możesz wykorzystać choćby jako wyjątkowy prezent na urodziny wybranej przez siebie osoby lub skorzystać z niego w dzień kobiet czy walentynki. Wydaje nam się, że na tę okazję idealna będzie kolacja dla dwojga. Toruń to wspaniałe miasto do którego warto się udać. To też doskonały prezent na przykład dla twoich rodziców, dziadków czy teściów. Sprawdzi się jednakowo pod choinką jak też jako upominek na urodziny czy po prostu dodatkowa atrakcja dla twoich bliskich. Sam bon opiewa na kwotę dwustu pięćdziesięciu złotych. To oznacza, że możesz wybierać wszelkie, wybrane przez siebie potrawy z menu, a także dodatki, przystawki czy napoje. Jeśli kwota rachunku przekroczy dwieście pięćdziesiąt złotych, to różnice po prostu dopłacisz po zakończeniu wydarzenia.

Kolacja w Toruniu – jak to wygląda

Romantyczna kolacja w Toruniu nie ma ram czasowych. Oznacza to, że możesz spędzić tyle czasu w restauracji, ile tylko chcesz. Jedyne co cię ogranicza, to godziny otwarcia i zamknięcia lokalu. Nie musisz się zatem śpieszyć i możesz komfortowo i w sytuacji relaksu rozkoszować się spożywanymi potrawami i rozmową z twoją towarzyszką lub towarzyszem. Na kolacji w Toruniu dla dwojga możesz pojawić się w swobodnym stroju, który sprawi, że będziesz się czuć komfortowo. Charakter wydarzenia nie przewiduje dress code.

Pora roku, pogoda i ogólnie warunki atmosferyczne nie mają wpływu na przebieg wydarzenia. Odbywa się ono w środku restauracji pod dachem, dzięki czemu w każdej chwili możesz zrealizować swój voucher. Musisz jedynie pamiętać, że na siedem dni przez wybraną datą, powinieneś zarezerwować stolik. Kiedy zjawisz się na miejscu, wystarczy, że pokażesz otrzymany od nas bon i zostaniesz poproszony o zajęcie miejsca przy stoliku. Następnie możesz rozkoszować się zamawianymi przez ciebie potrawami. W trakcie wydarzenia gwarantujemy ci najwyższą jakość obsługi i jedzenie o niebywałym smaku.

To idealny scenariusz na walentynki czy na przykład pierwszą randkę. Jeśli chciałbyś zaimponować swojej nowej dziewczynie i zrobić na niej olbrzymie wrażenie, to ten voucher jest prostym, a jednocześnie bardzo skutecznym sposobem, aby to osiągnąć. Taka romantyczna kolacja może być najlepszym możliwym początkiem waszego związku lub wręcz przeciwnie – stać się elementem, który odświeży waszą miłość i sprawi, że znowu poczujecie się sobie bliscy.

Voucher można zrealizować w innych lokalizacjach dostępnych w sklepie dla tego rodzaju atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 06.12.2021, 08:14

Voucher do restauracji w Toruniu był dobrym pomysłem na upominek dla znajomych z okazji ich rocznicy bo nie mieliśmy kompletnie żadnego pomysłu na tą okoliczność. Okazało się, że byli bardzo zadowoleni po kolacji :)


, 22.10.2021, 14:39

Było naprawdę smacznie i na pewno wrócimy!


 

Ładowanie danych ...