Kolacja dla dwojga Poznań

249.00
Kod produktu: PM0880
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Rezerwacja minimum 7 dni przed. Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Restauracja Mollini, ul. Św. Marcin 34
Ważność:
365 dni.

Kolacja dla dwojga Poznań - voucher na 250 zł

Kolacja dla dwojga w Poznaniu, to wydarzenie, które idealnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy, na rocznicę ślubu lub jako randka. Chcesz zaskoczyć dziewczynę, z którą właśnie nawiązałeś związek? Czy przeciwnie, chciałeś odświeżyć zanikające uczucia? W tym celu wiele osób wybiera restaurację jako miejsce na romantyczne spotkanie. Niestety, takie miejsca nie są dostępne wszystkich ze względu na koszty. Trudno też jest znaleźć naprawdę dobrą instytucję z pyszną kuchnią i wysokiej jakości obsługą.

Kolacja dla dwojga w Poznaniu to rozwiązanie wszystkich tych problemów. Voucher stanowi pokrycie wszystkich lub przynajmniej dużej części wydatków związanych z wydarzeniem. Restauracja została przez nas starannie wybrana i gwarantujemy najwyższą jakość dań jak też obsługi. Voucher jest zatem idealnym prezentem na przykład dla rodziców, którzy obchodzą kolejną rocznicę ślub lub przeciwnie – dla twojego młodego syna, który chciałby zabrać swoją nową dziewczynę na romantyczną i wyjątkową randkę. Taka kolacja we dwoje w restauracji może być wyjątkowo romantycznym wydarzeniem, które zostanie zapamiętane na całe życie. Może być na przykład niespodzianką, a bon prezentowy idealnie nadaję się do zachowania tajemnicy.

Romantyczna kolacja dla dwojga Poznań – prezent i wyjątkowo spędzony czas

Kolacja dla dwojga w Poznaniu dostępna jest w eleganckiej restauracji, gdzie wnętrze jest dostosowane do rangi tego wydarzenia. Słabe miękkie światło, wygodne siedzenia, pięknie podane potrawy, a także miła, szybka i przyjazna obsługa – to nie jedyne zalety tego miejsca. To wydarzenie to pokaz twojej kreatywności, a także piękna pamiątka i zdjęcia, które długo będą przypominać niezapomniany wieczór. Wydarzenie odbywa się bez wyznaczonych ram czasowych. Oznacza to, że możecie spędzić w restauracji tyle czasu ile tylko wam potrzeba. Pobyt jest ograniczony jedynie godzinami otwarcia i zamknięcia restauracji.

Sam voucher jest ważny aż przez 365 dni. To oznacza, że nie musisz jasno deklarować terminu wydarzenia. Możesz spokojnie poczekać na odpowiedni moment, czy wybrać wyjątkową okazję żeby zaprosić wybraną osobę na uroczystość. Kwota 250 złotych, na jaką opiewa voucher, jest wystarczająca aby zamówić dowolną potrawę w karcie dań. Do twojej dyspozycji są też napoje, desery czy przystawki. Wybieraj swoje potrawy bez oglądania się na ich ceny. Jeśli nawet uda ci się przekroczyć limit wydatków, pozostałą część rachunku możesz uregulować gotówką lub kartą. Wszystko, co musisz zrobić, to na siedem dni przed wydarzeniem dokonać rezerwacji stolika. Poznań zaprasza! Kolacja we dwoje - prezent tylko dla par!

Voucher można zrealizować w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:38

Świetna włoska restauracja, dania bardzo smaczne. Bardzo fajnie nas ugościli.


 

Ładowanie danych ...