Kolacja dla dwojga Opole

249.00
Kod produktu: PM1035
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Rezerwacja minimum 7 dni przed. Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Restauracja Radiowa, ul. Strzelców Bytomskich 8
Ważność:
365 dni.

Kolacja dla dwojga Opole - to wydarzenie w mieście na południu Polski, które powinno zainteresować wszystkich tych, którzy szukają sposobu na uczczenie ważnej rocznicy lub chcą zaprosić bliską sobie osobę na spotkanie, lub też randkę.

Wielokrotnie zastanawiamy się jak spędzić kolejną rocznicę ślubu czy uczcić ważny dla nas dzień. Kolacja jest tutaj wyjściem prawie że idealnym. Przede wszystkim czas spędzony we dwójkę w wykwintnej i eleganckiej restauracji podnosi rangę każdego wydarzenia. Możemy ten ważny dla nas wieczór spędzić tylko we dwójkę, lepiej się poznać czy pozwolić sobie na intymną chwilę, bardzo ważną, zwłaszcza kiedy codzienne obowiązki zmuszają nas do zapominania o własnych potrzebach. To taka idealna chwila dla siebie, a oferowany przez nas voucher jest wskazany jednakowo dla par, ale też osób, które chcą zaprosić na kolację kogoś z najbliższej rodziny czy w ten sposób uczcić „pierwszą randkę”.

Kolacja dla dwojga Opole – komu podarować voucher?

Kolacje dla dwojga w Opolu zaprojektowaliśmy w sposób uniwersalny. Dzięki temu praktycznie każdy może skorzystać z oferowanego przez nas vouchera. Samo wydarzenie nie ma żadnych ram czasowych. Oznacza to, że każda obdarowana osoba, może spędzić w restauracji, tyle czasu ile chce, a jedynym ograniczeniem są godziny otwarcia oraz zamknięcia lokalu. Co więcej, voucher jest ważny przez cały rok. Dzięki temu możesz go zrealizować na przykład w ważnym dla siebie dniu – urodzin, imienin czy rocznicy ślubu. Wszystko zależy wyłącznie od twoich potrzeb i możliwości.

Na kolację w Opolu możesz zaprosić dowolną osobę. Może to być wybranka twojego serca, ktoś z najbliższej rodziny lub przyjaciel czy przyjaciółka. Całość wydarzenia odbywa się w restauracji Radiowa przy ulicy Strzelców Bytomskich 8. Ponieważ całość wydarzenia odbywa się w pomieszczeniu zamkniętym, to warunki pogodowe nie mają żadnego wpływu na realizacje vouchera. Sam bon opiewa na kwotę dwustu pięćdziesięciu złotych. To wystarczająca suma, aby zamówić wymarzone potrawy. Jeśli suma rachunku przewyższy tę kwotę, to różnicę można pokryć przy płaceniu rachunku.

Aby zrealizować voucher, należy jedynie dokonać rezerwacji stolika na siedem dni przed planowanym wydarzeniem. Na miejscu należy mieć ze sobą voucher prezentowy. Sam kupon jest zaprojektowany tak, aby zagwarantować mu uniwersalność. Oznacza to w praktyce, że może z niego skorzystać każdy. Voucher jest bowiem na okaziciela. Możesz kupić go dla siebie i wykorzystać w odpowiednim dla siebie czasie lub zakupić na prezent i obdarować nim wybraną przez siebie osobę. Opole zaprasza na wyjątkowy wieczór w wyśmienitym lokalu.

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 09.09.2021, 12:38

Bardzo nam się podobało :)


 

Ładowanie danych ...