Kolacja dla dwojga Koszalin

249.00
Kod produktu: P0005150
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane.
Pogoda:
Nie ma wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Voucher prezentowy o wartości 250 zł. W przypadku, gdy rachunek przekroczy wartość vouchera, konieczne będzie uregulowanie różnicy. W przypadku mniejszej wartości rachunku reszta nie jest wydawana.
Wymagania:
Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Restauracja Projekt Kuchnia, ul. Piłsudskiego 6 lub Restauracja Sushi Moon, ul. Biskupa Czesława Domina 9/4
Ważność:
365 dni.

Osoba obdarowana sama wybiera miejsce realizacji. Jeśli chcesz wybrać lokalizację przed zakupem, przejdź TUTAJ.

Kolacja dla dwóch osób w wybranych restauracjach, słynących przede wszystkim z popisowych dań kuchni polskiej. Obdarowani będą mogli spędzić miły czas w restauracji, gdzie skosztują wybranych przez siebie dań.

Osoba obdarowana przy rezerwacji wybiera lokalizację. Następnie w zarezerwowanym terminie zjawia się na miejscu z voucherem prezentowym. Lokalizacje mogą ulec zmianie między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista dostępnych lokalizacji znajduje się poniżej.

Komu podarować kolację dla dwojga?

  • Osobom preferującym kuchnię polską
  • Każdej osobie, które ceni sobie dobrą kuchnię
  • Nowożeńcom lub bliskim z okazji rocznicy ślubu

Kuchnia polska

Tradycyjna kuchnia polska słynie z doskonałego chleba, kiełbas, świeżych warzyw oraz obfituje w potrawy mięsne. Podstawowe składniki wykorzystywane w kuchni polskiej to: buraki, kiszona kapusta, grzyby, ogórki. Tradycyjne polskie specjały zawdzięczają swój niepowtarzalny smak przyprawom, takim jak: koperek, pietruszka, majeranek, kminek i pieprz. Najpopularniejszymi polskimi potrawami jest bigos, pierogi, gołąbki oraz kotlet schabowy. Wśród zup wyróżniamy: rosół, zupę pomidorową, żurek, barszcz czerwony czy krupnik.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz oryginalny prezent w formie przeżycia
  • Stwarzasz możliwość spędzenia czasu we dwoje
  • Dajesz możliwość skosztowania wykwintnej kuchni
Prezent w postaci kolacji dla dwojga w Koszalinie jest znakomitym pomysłem na wiele okazji. Na przekazanie vouchera uprawniającego do zjedzenia wspólnej kolacji w jednym  z wielu wybranych miejsc można się zdecydować na rocznicę ślubu rodziców, w charakterze prezentu ślubnego dla znajomych lub jako miły gest dla przyjaciół na walentynki, imieniny czy urodziny.
 

Kolacja dla dwojga Koszalin - przyjemnie spędzony czas

Atrakcja, jaką jest kolacja dla dwojga w Koszalinie, jest zupełnie niezależna od wszelkiego rodzaju warunków pogodowych, więc nie trzeba się martwić o jej dojście do skutku. Osoby obdarowane mogą się wybrać na kolację w Koszalinie w dowolnym ubiorze. Jest to wieczór tylko dla nich i nie muszą się przejmować osobami trzecimi. Co ważne, inne osoby nie będą mogły im towarzyszyć w czasie kolacji. Voucher upoważnia do wyboru dań i napojów w kwocie do 250 złotych. Przekroczenie tego pułapu będzie wymagało wyrównania wartości kolacji przez osoby w niej uczestniczące. Voucher można wykorzystać również w innych lokalizacjach w tej kategorii.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 06.12.2021, 20:58

Byliśmy na sushi i w tej kwocie to była uczta. Polecam na prezent!


 

Ładowanie danych ...