Kolacja dla dwojga Gdynia

249.00
Kod produktu: PM1030
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Rezerwacja minimum 7 dni przed. Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Cassa Cubeddu, ul. Spółdzielcza 1
Ważność:
365 dni.

Kolacja dla dwojga w Gdyni to romantyczne wydarzenie, które może stać się twoim udziałem. Wystarczy, że zakupisz voucher, który jest dostępny w naszym sklepie internetowym i który uprawnia cię do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Bon ma ważność roku. To wyjątkowy komfort, który pozwala ci swobodnie wybrać datę wydarzenia. Nie musisz już rozpaczliwie wolnego terminu, który dodatkowo musisz połączyć z twoim wolnym dniem. Czas, jakim dysponujesz, pozwala ci swobodnie wybrać taki termin, który będzie najbardziej dogodny dla ciebie.

Długi czas realizacji sprawia też, że ten voucher jest doskonałym prezentem dla twoich rodziców, znajomych, teściów lub dowolnej bliskiej osoby czy przyjaciół. Możesz zakupić bon i wręczyć go im z okazji urodzin, imienin, walentynek czy na gwiazdkę. Bon opiewa na kwotę dwustu pięćdziesięciu złotych. Ta suma wystarcza, aby w komfortowych warunkach cieszyć się wydarzeniem i móc skosztować dowolnych potraw, przystawek czy napojów, które znajdziecie w menu restauracji.

Romantyczna kolacja dla dwojga Gdynia – dla kogo?

Romantyczna kolacja dla dwojga w Gdyni jest przeznaczona dla wszystkich bez względu na płeć i wiek. Jest to doskonały prezent walentynkowy, kiedy zastanawiasz się gdzie zabrać swoją ukochaną osobę, aby spędzić z nią ten wieczór w sposób wyjątkowy. To też fantastyczna niespodzianka urodzinowa. Wystarczy, że na siedem dni wcześniej zarezerwujesz stolik w restauracji i w dzień urodzin sprawisz wybranej osobie niespodziankę, zabierając ją na ekskluzywną kolację. Aby nic wam nie przeszkodziło w świętowaniu dowolnej okazji, zadbaliśmy, żeby nie było ograniczeń co do czasu wydarzenia. Jedyne co was ogranicza to godziny otwarcia i zamknięcia restauracji. Dzięki temu nie musisz się spieszyć i możesz rozkoszować się swobodnie waszym czasem.

Aby dać ci jeszcze więcej swobody, wydarzenie nie przewiduje dress code, więc możesz pojawić się na miejscu w dowolnym ubraniu, które sprawi, że będziesz się czuć swobodnie i komfortowo. Na realizację prezentu nie mają wpływu warunki atmosferyczne, a voucher może być zrealizowany bez względu na porę roku. Całość atrakcji odbywa się bowiem w środku restauracji pod dachem. Wszystko, co musisz zrobić to w wyznaczonym przez siebie czasie, stawić się w restauracji. Gdynia ma naprawdę świetne lokale.

Kelnerzy cechujący się wysoką kulturą osobistą zadbają o to abyś spędził czas w taki sposób, jak zawsze wyobrażałeś sobie romantyczne spotkanie z ukochaną osobą. Ten voucher doskonale też nadaję się jako zaproszenie na pierwszą randkę. Jeśli chcesz zaimponować swojej nowej dziewczynie, to ten bon prezentowy nadaję się do tego idealnie.

Voucher można wykorzystać w innych miastach dostępnych w sklepie dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 09.09.2021, 12:40

Było bardzo miło. Polecam!


 

Ładowanie danych ...