Kolacja dla dwojga Gdańsk

249.00
Kod produktu: PM1029
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Rezerwacja minimum 7 dni przed. Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
al. Rzeczypospolitej 4/149
Ważność:
365 dni.

Kolacja dla dwojga Gdańsk - romantycznie i klimatycznie

Kolacja dla dwojga w Gdańsku to wspaniały prezent z okazji rocznicy, zaręczyn, urodzin jednej z osób, jej imienin, albo po prostu po to by świętować wspólnie jakieś ważne wydarzenie. Celebrowanie takich chwil bardzo zbliża – warto więc od czasu do czasu aranżować podobne spotkania choćby i bez okazji! Atrakcja przeznaczona jest wyłącznie dla osób obdarowanych, które muszą przybyć na miejsce z voucherem, by okazać go przy wejściu. Komu można podarować taki prezent? Na przykład rodzicom, którzy świętują wspólnie kolejną rocznicę ślub! Kolacja jest bardzo romantyczna – to odświętne wydarzenie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci!

Radośnie bo razem - kolacja dla dwojga Gdańsk

Kolacja dla dwojga w Gdańsku na pewno pozostawi po sobie fantastyczne wspomnienia! Voucher ważny jest aż 500 dni po zakupie, a termin można zarezerwować w dowolnym momencie – osoba obdarowana może więc łatwo dopasować wszystko do swoich potrzeb. Miejsce zarezerwować można na dogodną chwilę – wystarczy dokonać tego na minimum 7 dni przed wybranym terminem. Atrakcja przeznaczona jest jedynie dla osób obdarowanych, które wchodzą na salę we dwoje, pokazując wcześniej wspólny voucher i mogą tam spędzić dowolną ilość czasu. Strój jest także dowolny – ważne, by to przybywający goście czuli się komfortowo.

Prezent może zostać zrealizowany bez względu na pogodę. Warunki atmosferyczne nie wpływają wcale na możliwość wykorzystania vouchera – kolacja odbywa się przecież we wnętrzu lokalu. Wartość vouchera to 250 złotych – i właśnie za tyle mogą dokonać zamówienia właściciele vouchera. Kolacja w takiej cenie będzie na pewno pyszna – dopasowana do wymagającego podniebienia i wyrobionego smaku. Co więcej, oferta jest na tyle szeroka, że na pewno każda osoba znajdzie coś najlepiej odpowiadającego jej gustom. Być może zaś spróbuje czegoś całkowicie wyjątkowego i oryginalnego, by jeszcze lepiej zapamiętać ten wieczór? Wybór jest naprawdę duży, a wszystko smaczne!

Jeśli rachunek za posiłek będzie wyższy, można dopłacić brakującą sumę z własnych środków – nie trzeba się więc wcale ograniczać i liczyć wszystkiego, by zmieścić się w cenie. Można również zamówić dania i napoje za mniejszą sumę, jednak wówczas reszta nie zostanie zwrócona. Warto zatem zamówić więcej dań, decydując się na przykład na wytrawny deser, albo zjeść pierwsze i drugie danie plus coś słodkiego. Ta noc ma być szczególna – i dzięki voucherowi na pewno taka będzie! Warto więc sprawić swoim bliskim podobny prezent i kupić voucher dla siebie oraz partnera/partnerki lub innej pary, która zasługuje na spędzenie wieczoru tylko we dwoje, w szczególnej atmosferze! Piękny Gdańsk to gwarantuje.

Gdańsk jest pięknym miastem, które zachwyca – na smaczny posiłek można się więc udać na przykład po przyjemnym spacerze, albo wizycie w teatrze. Wieczorny posiłek może być jednak również jedynym punktem wieczoru – przytulne miejsce będzie bowiem idealne na rozmowę, wymianę uśmiechów i skupienie się nie tylko na pysznych potrawach, ale przede wszystkim na drugim człowieku.

Voucher można zrealizować w innych miastach, które są dostępne w tej kategorii prezentów.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...