Kolacja dla dwojga Częstochowa

249.00
Kod produktu: PM1032
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Rezerwacja minimum 7 dni przed. Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Restauracja Ecru, ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny 55
Ważność:
365 dni.

Kolacja dla dwojga Częstochowa - romantyczna i zmysłowa

Romantyczna kolacja dla dwojga w Częstochowie to idealna propozycja na spędzenie rocznicy, zaręczyny lub po prostu wypoczynek z ukochaną osobą. Z góry przygotowany zostanie dla ciebie stół - biały obrus, świece, eleganckie nakrycie stołu. Zakupiony voucher pozwala ci zamawiać dowolne pozycje z menu. Więc kolacja w Częstochowie to również idealny prezent i może być zaplanowana przez was albo posiadając odpowiedni voucher, pozwoli ci zaskoczyć partnera. Ta opcja jest oczywiście bardziej romantyczna, a czas na realizacje vouchera, jaki pozostawił organizator, sprawia, że możesz zaplanować wydarzenie z wyprzedzeniem i wykorzystać go w takim dniu, jaki będzie pasował wam obojgu.

Takie spotkanie pomoże ci się zrelaksować i odpocząć od codzienności, da ci możliwość lepszego poznania się i oczywiście, pozostanie w twoich wspomnieniach na długo. Czasami miło jest zorganizować niespodziankę dla ukochanej osoby, aby oderwać się od codziennego pośpiechu i cieszyć się swoim towarzystwem. Stonowane światło, delikatna muzyka i lekki kwiatowy aromat - wszystko to pomoże Ci stworzyć odpowiednią atmosferę na wyjątkowy wieczór. W tym momencie szczególnie chcesz, aby wszystko było idealne, dlatego pozwól, aby romantyczna kolacja dla waszej dwójki została zaplanowana i zorganizowana przez profesjonalistów.

Wyjątkowy wieczór w zasięgu ręki - kolacja dla dwojga Częstochowa 

Romantyczna Kolacja dla dwojga w Częstochowie, to wydarzenie zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Mistrzowie kuchni zadbają aby podane potrawy smakowały wam wyśmienicie, a kwota, na jaką opiewa voucher, pozwoli wam dowolnie wybierać z propozycji w menu restauracji. Jeśli zamówienie przekroczy wartość vouchera, to po prostu będziesz mógł dopłacić różnicę. Co najważniejsze nie musisz się śpieszyć. Wydarzenie nie ma żadnych ograniczeń i ram czasowych, poza standardowymi godzinami otwarcia i zamknięcia restauracji. Możesz zatem beztrosko spędzić czas, ciesząc się wyjątkową chwilą z ukochaną osobą.

Ten voucher jest też uniwersalny. Może być wykorzystany przez ciebie osobiście, ale może też być wspaniałym pomysłem na prezent dla twoich rodziców, dziadków czy przyjaciół. To także propozycja dla osiemnastolatków, którzy chcieliby uczcić swoje szczególne urodziny lub dla młodych ludzi, którzy szukają okazji i miejsca, aby zaprosić na wyjątkową randkę swoją dziewczynę. Często dla nich jednorazowy wydatek na kolację przekracza ich możliwości budżetowe. Wyobraź sobie, jak ucieszy się twój syn, kiedy pomożesz mu i podarujesz voucher, który rozwiąże wszelkie problemy, jeśli chodzi o wybór ekskluzywnego miejsca, gdzie będzie mógł zabrać swoją dziewczynę. Częstochowa proponuje naprawdę ciekawą restaurację.

Czas, kiedy zrealizujesz voucher, zależy wyłącznie od ciebie. Nie ma znaczenia ani pora dnia, ani też pogoda na zewnątrz, czy pora roku. Jedyne co musisz zrobić, to zakupić voucher w naszym sklepie internetowym i na siedem dni przed wydarzeniem zgłosić chęć realizacji vouchera. Kiedy zjawisz się na miejscu, zostaniesz poproszony o jego okazanie, a po tym możesz swobodnie cieszyć się tym szczególnym dla ciebie i twojej wybranki – wieczorem.

Bon podarunkowy można zrealizować w innych dostępnych w naszym sklepie lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 15.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 12,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 17.05.2020, 11:11

Restauracja bardzo miło nas zaskoczyła pod każdym względem :)


 

Ładowanie danych ...