Kolacja dla dwojga Bydgoszcz

249.00
Kod produktu: PM1034
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Bez ograniczeń czasowych.
Informacje dla oglądających:
Atrakcja tylko dla osób obdarowanych.
Pogoda:
Prezent zostanie zrealizowany w każdych warunkach atmosferycznych. Pogoda nie ma wpływu na jego realizację.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Wartość vouchera wynosi 250 złotych. Jeśli rachunek za posiłek wyniesie więcej, wtedy można dopłacić z własnych środków. Jeżeli kwota okaże się niższa, wówczas reszta nie przysługuje.
Wymagania:
Rezerwacja minimum 7 dni przed. Odbiorca prezentu powinien mieć ze sobą na miejscu voucher prezentowy.
Lokalizacja:
Oto Sushi, ul. Jagiellońska 39-47 lok.43.1
Ważność:
365 dni.

Romantyczna kolacja dla dwojga Bydgoszcz - prezent dla zakochanych

Wydarzenie jakim jest romantyczna kolacja dla dwojga w Bydgoszczy zostało pomyślane dla wszystkich osób, które potrzebują nieco relaksu i odskoczni od rzeczywistości. Kolacja dla pary jest w zasięgu twojej ręki – wystarczy jedynie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu voucher, który będzie cię uprawniać do zjedzenia posiłku we wspaniałej restauracji.

Każdy z nas potrzebuje czasami spędzić czas poza domem z ukochaną osobą. Idealną okazją jest właśnie uroczysta i romantyczna kolacja. To propozycja dla każdego bez względu na wiek i stopień zażyłości. Voucher, który możesz zakupić u nas, doskonale sprawdzi się jako niespodzianka dla twojej ukochanej żony lub dziewczyny. Voucher zachowuje ważność przez rok od zakupu. To oznacza w praktyce, że możesz go wykorzystać, kiedy tylko chcesz. Nie musisz z wyprzedzeniem planować wydarzenia.

Wystarczy, że zakupisz odpowiedni bon i wykorzystasz go w chwili, kiedy będziesz gotowy do wyjścia z domu. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które ze względu na obowiązki służbowe czy domowe – de facto nie są w stanie zaplanować swojego tygodnia czy weekendu. To też wspaniałe wyjście, jeśli chodzi na przykład o prezent walentynkowy lub na wigilie. Voucher możesz podarować swoim rodzicom, dziadkom lub przyjaciołom na rocznicę ich ślubu czy przy dowolnej okazji. To także świetne rozwiązanie w przypadku kiedy na przykład twój syn marzy o tym, aby zabrać swoją dziewczynę na uroczystą kolację ale nie stać go, żeby spotkać się z nią w ciekawym i eleganckim miejscu. Voucher, jaki mu wręczysz, rozwiąże wszystkie te problemy za jednym zamachem.

Kolacja dla dwojga Bydgoszcz – prezent wygodny i szybki

Kolację dla dwojga w Bydgoszczy jako prezent możesz zjeść w jednej z dwóch restauracji. Weranda, ul. Konarskiego 9 lub Oto Sushi, ul. Jagiellońska 39-47 lok.43.1. Wystarczy, że na siedem dni przed planowanym wydarzeniem, zadzwonisz i zamówisz dla siebie stolik. Musisz mieć ze sobą voucher prezentowy, który opiewa na kwotę dwustu pięćdziesięciu złotych. Jeśli koszt przekroczy tę liczbę, to różnicę możesz łatwo dopłacić z własnych środków. Wydarzenie jest dostępne jedynie dla dwóch osób – właściciela prezentu oraz osoby towarzyszącej. Voucher można zrealizować dowolnego dnia, jeśli tylko czynna jest dana restauracja. Nie ma też ograniczeń czasowych, jeśli chodzi o samą długość wydarzenia. Są nimi jedynie godziny otwarcie i zamknięcia restauracji. Bydgoszcz i jej restauracje są pod tym względem elastyczne.

W trakcie trwania wydarzenia możesz dowolnie korzystać ze wszystkich dań, przekąsek i napojów, które są w menu. Kelnerzy zadbają o to, aby przy twoim stoliku panowała romantyczna i miła atmosfera. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie, a w razie wszelkich wątpliwości kelner odpowie na wszystkie pytania. Może też służyć radą, jeśli chodzi o wybór właściwego dla was dania. To wszystko jest gwarancją, że ten wieczór będzie niezapomniany dla was dwojga i będziecie go wspominali przez bardzo długi czas. Jeśli chciałbyś zatem zaplanować dla was wyjątkową niespodziankę, to ten voucher został pomyślany właśnie dla ciebie.

Bon prezentowy można zrealizować w innych lokalizacjach dostępnych w sklepie dla tej aktrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 18.05.2020, 18:52

Miałam przyjemność skorzystać i gościć w werandzie z moim mężem. Przepyszne jedzenie! Na pewno wrócimy.


 

Ładowanie danych ...