Kieliszki do wina z grawerem na ślub

88.90
Kod produktu: ZESK005
Przód
7
2
1
6
2
1

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Kieliszki do wina z grawerem na ślub mogą godnie uczcić to niezwykłe, piękne i ważne dla każdego przyszłego męża i przyszłej żony wydarzenie. Wesele to dla każdych nowożeńców rzecz szczególna. Zależy im, a także najbliższym, aby było udane i przede wszystkim zapamiętane na wiele lat. Aby tak się stało, należy zadbać o odpowiednią oprawę i wystrój. Takim elementem, który podkreśli charakter uroczystości i jednocześnie może być wyjątkowym prezentem od najbliższych, są eleganckie i spersonalizowane kieliszki z grawerem.

Kieliszki do wina z grawerem na ślub z własnym nadrukiem

Kieliszkami do wina z grawerem na ślub możemy obdarować każde bliskie nam osoby, które wstępują w związek małżeński. Doskonale sprawdzają się jako prezent od rodziców dla syna czy córki, a także, gdy rozpaczliwie szukamy prezentu dla naszych znajomych stających na ołtarzu. Są nie tylko eleganckie, ale też funkcjonalne i w odróżnieniu od innych podarunków będą obdarowanym służyć przez wiele lat. Naczynia mają pojemność 450 ml i wysokość 23 centymetrów.

Wykonane z wysokiej jakości szkła, są odporne na zużycie i uszkodzenia mechaniczne, które wynikają z codziennego użytkowania. Na nich naniesiony jest nadruk, który bezpośrednio nawiązuję do młodych i może być ściśle określony przez zamawiającego. Dzięki temu nawet po wielu latach państwo młodzi będą doskonale pamiętać od kogo otrzymali, tak elegancki podarunek. Można z nich korzystać podczas rocznic ślub lub w trakcie wyjątkowych spotkań – kolacji czy też obiadów z najbliższą rodziną i znajomymi.

Informacje:

  • pojemność: 450 ml
  • wysokość: 23,0 cm
  • średnica: 7,5 cm
  • personalizacja: grawer laserowy

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 21.06.2021, 15:14

Zdecydowanie polecam produkt i sklep. Bardzo dobre zabezpieczenie przesyłki. Grawer prezentuje się świetnie na kieliszkach ślubnych.


, 20.03.2021, 21:20

Fajne i spodobały się. Warto kupić. Szybka dostawa i dobre zabezpieczenie.


 

Ładowanie danych ...