Kieliszki do wina na prezent ślubny

98.90
Kod produktu: ZESK008
Przód
5
16
5
16
8
9

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Wybierając kieliszki do wina na prezent ślubny, możemy być całkowicie pewni, że państwo młodzi docenią zarazem ich niepowtarzalność i praktyczny charakter. Trudno bowiem o bardziej przydatny upominek dla zakochanej pary, planującej spędzać odtąd wspólnie niemal każdy wieczór swojego życia. Estetyczne kieliszki stanowią nie tylko zaproszenie do romantycznych momentów we dwoje, lecz są również intrygującą (a nawet zabawną!) ozdobą stołu nowożeńców.

Kieliszki do wina na prezent ślubny - jak wybrać te najodpowiedniejsze?

Wybór kieliszków do wina na prezent ślubny potrafi okazać się dla wielu osób kłopotliwy - ostatecznie, nie każdy z nas posiada wystarczająco dużo doświadczenia w kwestii takich zakupów. Warto pamiętać, że najwięcej radości dostarczają prezenty spersonalizowane, a więc takie, które noszą na sobie konkretne przesłanie dla osób obdarowywanych. W przypadku kieliszków za personalizację odpowiada przeważnie grawer laserowy, zaś treść wiadomości dobiera się indywidualnie. Wszystko po to, aby młoda para zyskała poczucie absolutnej wyjątkowości chwili.

Zastanawiając się nad odpowiednimi kieliszkami do wina na prezent ślubny, powinniśmy zwracać uwagę również na ich wysokość, pojemność i średnicę. Wbrew pozorom, parametry te różnią się w zależności od producenta. Przed podjęciem ostatecznej decyzji pomyślmy o upodobaniach młodej pary, oceńmy też wizualną atrakcyjność kuszącego nas modelu. Pamiętając o wszystkich powyższych zasadach, nie powinniśmy się zawieść na zamówionych przez siebie produktach. 

Informacje dodatkowe:

  • pojemność: 450 ml
  • wysokość: 23,0 cm
  • średnica: 7,5 cm
  • personalizacja: grawer laserowy

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 28.07.2021, 11:53

Oryginalny pomysł na prezent ślubny i zdecydowanie trafiony! Nie spodziewałam się, że lampki na wino będą wyglądać tak świetnie. Młodzi nawet po czasie powiedzieli, że tak ładnego i praktycznego podarunku nie dostali :)


 

Ładowanie danych ...