Kieliszki do wina dla pary młodej

98.90
Kod produktu: ZESK004
Przód
4
5
2
6

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Kieliszki do wina dla pary młodej mogą w godny i elegancki sposób uczcić to wyjątkowe dla młodych ludzi wydarzenie. Wiele osób zastanawia się jak przygotować odpowiednią i właściwą oprawę dla tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub i wesele. Taki element musi nie tylko podkreślać wagę zdarzenia, ale też stanowić wartościową pamiątkę. Kieliszki do wina nadają się do tego wyśmienicie. Można jest wręczyć młodym już na samym weselu, a bezpośrednio po nim potraktować jako pamiątkę, która jest „odświeżana” na każdą rocznicę ślubu.

Kieliszki do wina dla pary młodej – wytrzymałe i eleganckie

Kieliszkami do wina dla pary młodej obdarować możemy najbliższych członków rodziny – syna i synową na ich weselu, ale też parę przyjaciół czy znajomych, którzy biorą ślub. Każdego, kto po prostu wychodzi za mąż i żeni się. Doskonale nadają się na prezent. Naczynia mają pojemność 450 ml, zatem doskonale nadają się na przykład do obiadu czy kolacji. Mają wysokość 23 centymetrów i średnice 7,5 centymetra. Jednak ich największą zaletą jest to, że możemy na nim umieścić wyjątkowy cytat, który będzie bezpośrednio nawiązywał do nowożeńców.

Mogą to być oczywiście życzenia, lub stosowana sentencja czy cytat. Doskonałym pomysłem jest też umieszczenie na powierzchni imion – pana młodego i panny młodej. Taki prezent będzie doskonałym upominkiem, który idealnie będzie im przypominał, od kogo otrzymali prezent, łączący w sobie elegancje, a jednocześnie który jest niezwykle funkcjonalny i nadaje się do użytkowania podczas szczególnych okazji czy osobistych rocznic.

Informacje:

  • pojemność: 450 ml
  • wysokość: 23,0 cm
  • średnica: 7,5 cm
  • personalizacja: grawer laserowy

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 20.03.2021, 21:05

Bardzo ładne polecam gorąco!


 

Ładowanie danych ...