Jazda Subaru Impreza Ułęż

249.00
Kod produktu: PM0847
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Jazda za kierownicą Subaru Impreza to jedno okrążenie toru.
Informacje dla oglądających:
Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osoby, które będą obserwowały przejazd z określonej strefy.
Pogoda:
Atrakcja jest sezonowa, w przypadku dużych opadów może być tak, że termin zostanie zmieniony. W tej sytuacji będzie rezerwowany inny termin.
Obowiązujący strój:
Najlepiej założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie, które będzie miało miękką podeszwę.
Informacje dodatkowe:
Długość toru to 2,5 km. Rezerwacji należy dokonywać z wyprzedzeniem 14 dni. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji będzie możliwa nie później niż 7 dni przed datą realizowania.
Wymagania:
Zabronione będzie korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu oraz innych środków odurzających. Prezent jest dla osób od 18 roku życia i wymagane będzie posiadanie prawa jazdy kat B.
Lokalizacja:
MotoPark Ułęż, Nowodwór 53
Ważność:
365 dni.

Atrakcja ma miejsce na terenie zamkniętym - torze wyścigowym, dzięki czemu są tam warunki do jazdy idealne ze względu na doskonalą nawierzchnię. Nad organizacją przejazdów czuwa grupa profesjonalistów, a każdy ma swoją wyznaczoną kolej. Na torze jest jedno auto więc nie ma ryzyka kolizji. Na miejscu pasażera siada instruktor, doświadczony rajdowy kierowca.

Jazda Subaru Impreza w Ułęży to wydarzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich wielbicielach samochodów sportowych. Ten samochód został zaprojektowany przez japońskiego Tetsuy Hayashi i Hidefumi Kato w 1990 roku i do dziś jest uznawany za jeden z najlepszych pojazdów sportowych. Główne cechy to napęd na wszystkie koła. Projektanci zadbali, aby na pierwszym miejscu znalazły się takie cechy jak prowadzenie, dynamika przyspieszenia, przyjemność z jazdy. Samochód został zaprojektowany do tuningu i udziału w zawodach. Wyróżnia się niską wagą i minimum wyposażenia.

Oferowany przez nas voucher pozwala na przejazd jednego okrążenia toru i sprawdzenia swoich sił za kierownicą tej maszyny. Sam voucher jest ważny przez rok, więc to nabywca voucher lub osoba nim obdarowana decyduje, kiedy weźmie udział w wydarzeniu.

Jazda Subaru Impreza Ułęż – warunki uczestnictwa

Jazda Subaru Impreza w Ułęży jest dostępna dla każdego uczestnika, który ma ważne prawo jazdy kategorii B. W przypadku osób niepełnoletnich, mających prawo jazdy, konieczna jest pisemna zgoda opiekunów. Kierowca nie może być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Choć nie ma formalnych wymagań co do stroju osoby uczestniczącej, to wskazane jest, aby była ona ubrana w wygodny, niekrępujący ruchów strój i buty z miękką powierzchnią. Udział w wydarzeniu należy zgłosić na czternaście dni przed przejazdem, a na siedem dni przed – można zmienić termin realizacji. Objazd odbędzie się na torze wyścigowym, dzięki czemu uczestnicy mają zapewnione bezpieczeństwo w trakcie wydarzenia.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...