Jazda Subaru Impreza Toruń

249.00
Kod produktu: PM0846
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Jazda za kierownicą Subaru Impreza to jedno okrążenie toru.
Informacje dla oglądających:
Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osoby, które będą obserwowały przejazd z określonej strefy.
Pogoda:
Atrakcja jest sezonowa, w przypadku dużych opadów może być tak, że termin zostanie zmieniony. W tej sytuacji będzie rezerwowany inny termin.
Obowiązujący strój:
Najlepiej założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie, które będzie miało miękką podeszwę.
Informacje dodatkowe:
Długość toru to około 1000 m. Rezerwacji należy dokonywać z wyprzedzeniem 14 dni. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji będzie możliwa nie później niż 7 dni przed datą realizowania.
Wymagania:
Zabronione będzie korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu oraz innych środków odurzających. Prezent jest dla osób od 18 roku życia i wymagane będzie posiadanie prawa jazdy kat B.
Lokalizacja:
Tor Toruń, ul. Łukasiewicza 66
Ważność:
365 dni.

Atrakcja ma miejsce na terenie zamkniętym - torze wyścigowym, dzięki czemu są tam warunki do jazdy idealne ze względu na doskonalą nawierzchnię. Nad organizacją przejazdów czuwa grupa profesjonalistów, a każdy ma swoją wyznaczoną kolej. Na torze jest jedno auto więc nie ma ryzyka kolizji. Na miejscu pasażera siada instruktor, doświadczony rajdowy kierowca.

Jazda Subaru Impreza w Toruniu będzie z pewnością fantastycznym, niezapomnianym prezentem dla bliskiego przyjaciela, chłopaka, męża czy ojca! Każdy mężczyzna, który lubi szybkie samochody będzie zadowolony z możliwości jednokrotnego okrążenia toru za kierownicą Subaru Impreza – prawdziwej legendy WRC. Jazda Subaru Impreza jest prezentem tylko dla jednej osoby, jednak może ona przyjść z towarzystwem, które będzie obserwowało jej zmagania za kierownicą. 

Jazda Subaru Impreza Toruń – jak zrealizować voucher?

Jazda Subaru Impreza w Toruniu musi zostać wcześniej zarezerwowana – co najmniej 14 dni przed terminem. Wszelkie zmiany muszą zostać wprowadzone na minimum 7 dni przed nim. Warto też pamiętać, że ewentualne przesunięcie terminu może być spowodowane niesprzyjającą pogodą. Jazda ma miejsce w okresie wiosenno-letnim, lecz intensywne opady mogą ją utrudnić. Żeby zrealizować kupon trzeba przynieść voucher ze sobą na jazdę. Prezent przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które posiadają już prawo jazdy kategorii B.

Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.07.2020, 17:21

Na torze ta legenda dopiero pokazuje co potrafi na obrotach. Super frajda!


 

Ładowanie danych ...