Jazda Subaru Impreza Radom

249.00
Kod produktu: PM0844
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Jazda za kierownicą Subaru Impreza to jedno okrążenie toru.
Informacje dla oglądających:
Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osoby, które będą obserwowały przejazd z określonej strefy.
Pogoda:
Atrakcja jest sezonowa, w przypadku dużych opadów może być tak, że termin zostanie zmieniony. W tej sytuacji będzie rezerwowany inny termin.
Obowiązujący strój:
Najlepiej założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie, które będzie miało miękką podeszwę.
Informacje dodatkowe:
Długość toru to 2400 m. Rezerwacji należy dokonywać z wyprzedzeniem 14 dni. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji będzie możliwa nie później niż 7 dni przed datą realizowania.
Wymagania:
Zabronione będzie korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu oraz innych środków odurzających. Prezent jest dla osób od 18 roku życia i wymagane będzie posiadanie prawa jazdy kat B.
Lokalizacja:
Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 1/1
Ważność:
365 dni.

Atrakcja ma miejsce na terenie zamkniętym - torze wyścigowym, dzięki czemu są tam warunki do jazdy idealne ze względu na doskonalą nawierzchnię. Nad organizacją przejazdów czuwa grupa profesjonalistów, a każdy ma swoją wyznaczoną kolej. Na torze jest jedno auto więc nie ma ryzyka kolizji. Na miejscu pasażera siada instruktor, doświadczony rajdowy kierowca.

Atrakcja, jaką jest jazda Subaru Impreza w Radomiu, obejmuje jedno okrążenie toru, w czasie którego osoba obdarowana będzie mogła przeżyć naprawdę niesamowitą przygodę. Duża moc silnika samochodu rajdowego i brak typowych ograniczeń charakterystycznych dla poruszania się po drogach publicznych sprawia, że można się naprawdę wyszaleć.
 

Jazda Subaru Impreza Radom - to spełnienie marzeń

Jazda Subaru Impreza w Radomiu nie jest wydarzeniem wymagającym specjalnego przygotowania. Konieczne jest zamówienie terminu na 14 dni przed tym, kiedy jazda Subaru Impreza będzie miała miejsce. Termin można ewentualnie zmienić na 7 dni wcześniej. Należy pamiętać, że jest to jazda ekstremalna, co wymaga odpowiednich warunków pogodowych. Jeśli we wskazanym terminie będą one nieodpowiednie, atrakcja będzie musiała być przełożona. W atrakcji mogą brać udział osoby trzecie zaproszone przez osobę obdarowaną. Ich rola ogranicza się jednak jedynie do obserwowania przejazdu osoby obdarowanej. Osoba obdarowana musi być trzeźwa i posiadać prawjo jazdy. Voucher na jazdę Subaru można wykorzystać również w innych lokalizacjach tej kategorii.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.07.2020, 17:20

Co prawda tor jest 25 minut od Radomia ale warto było pokonać ten kawałek drogi bo w Impreza wszystko wynagrodziła! :)


 

Ładowanie danych ...