Jazda Subaru Impreza Modlin

249.00
Kod produktu: PM0842
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Jazda za kierownicą Subaru Impreza to jedno okrążenie toru.
Informacje dla oglądających:
Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osoby, które będą obserwowały przejazd z określonej strefy.
Pogoda:
Atrakcja jest sezonowa, w przypadku dużych opadów może być tak, że termin zostanie zmieniony. W tej sytuacji będzie rezerwowany inny termin.
Obowiązujący strój:
Najlepiej założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie, które będzie miało miękką podeszwę.
Informacje dodatkowe:
Długość toru to 1200 m. Rezerwacji należy dokonywać z wyprzedzeniem 14 dni. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji będzie możliwa nie później niż 7 dni przed datą realizowania.
Wymagania:
Zabronione będzie korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu oraz innych środków odurzających. Prezent jest dla osób od 18 roku życia i wymagane będzie posiadanie prawa jazdy kat B.
Lokalizacja:
Tor Modlin, ul. Generała Wiktora Thommée 1B, Nowy Dwór Mazowiecki
Ważność:
365 dni.

Atrakcja ma miejsce na terenie zamkniętym - torze wyścigowym, dzięki czemu są tam warunki do jazdy idealne ze względu na doskonalą nawierzchnię. Nad organizacją przejazdów czuwa grupa profesjonalistów, a każdy ma swoją wyznaczoną kolej. Na torze jest jedno auto więc nie ma ryzyka kolizji. Na miejscu pasażera siada instruktor, doświadczony rajdowy kierowca.

Jazdę Subaru Impreza w Modlinie możemy polecić wszystkim fanom sportowych i wyścigowych samochodów. To idealny prezent dla mężczyzny – pasjonata motoryzacji, który nigdy nie miał okazji prowadzić tak szybkiego pojazdu. Podczas jazdy Subaru Impreza w Modlinie będziemy mieli okazji sprawdzić, jak ta imponująca maszyna spisuje się na profesjonalnym torze wyścigowym. Sam przejazd może być obserwowany przez naszych najbliższych znajomych, którzy nagrają lub sfotografują cały przebieg wydarzenia.

Jazda Subaru Impreza Modlin – bezpieczna i ekscytująca

Podczas jazdy Subaru Impreza w Modlinie nie musimy obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Przed podjęciem wyzwania zostaniemy poinstruowani o zasadach bezpiecznej jazdy i przeszkoleni przez profesjonalnego instruktora. Jednocześnie samo wydarzenie odbywać się będzie na całkowicie pustym torze o długości 1200 metrów, co całkowicie eliminuje możliwość wystąpienia stłuczki czy wypadku samochodowego. Realizacja vouchera odbywa się jedynie w miesiącach wiosennych oraz letnich, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Można go zrealizować również w innych miejscach tam wymienionych oraz tych wskazanych w sklepie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...