Jazda Subaru Impreza Koszalin

249.00
Kod produktu: PM0841
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Jazda za kierownicą Subaru Impreza to jedno okrążenie toru.
Informacje dla oglądających:
Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osoby, które będą obserwowały przejazd z określonej strefy.
Pogoda:
Atrakcja jest sezonowa, w przypadku dużych opadów może być tak, że termin zostanie zmieniony. W tej sytuacji będzie rezerwowany inny termin.
Obowiązujący strój:
Najlepiej założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie, które będzie miało miękką podeszwę.
Informacje dodatkowe:
Długość toru to 1050 m. Rezerwacji należy dokonywać z wyprzedzeniem 14 dni. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji będzie możliwa nie później niż 7 dni przed datą realizowania.
Wymagania:
Zabronione będzie korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu oraz innych środków odurzających. Prezent jest dla osób od 18 roku życia i wymagane będzie posiadanie prawa jazdy kat B.
Lokalizacja:
Tor Koszalin, ul. Gnieźnieńska 8a
Ważność:
365 dni.

Atrakcja ma miejsce na terenie zamkniętym - torze wyścigowym, dzięki czemu są tam warunki do jazdy idealne ze względu na doskonalą nawierzchnię. Nad organizacją przejazdów czuwa grupa profesjonalistów, a każdy ma swoją wyznaczoną kolej. Na torze jest jedno auto więc nie ma ryzyka kolizji. Na miejscu pasażera siada instruktor, doświadczony rajdowy kierowca.

Z pewnością jazda Subaru Impreza w Koszalinie będzie niezapomnianym przeżyciem, które osoba obdarowana będzie wspominać po latach i którym będzie się powszechnie chwalić. To prezent marzeń przede wszystkim dla fanów motoryzacji oraz szybkich pojazdów, ale również dla osób spragnionych przygód i nowych, ciekawych doznań. Prezentem jest możliwość okrążenia toru jeden raz za kierownicą tego fantastycznego pojazdu. Jak się przygotować do realizacji prezentu?

Jazda Subaru Impreza Koszalin – szczegóły

Jazda Subaru Impreza w Koszalinie jest możliwa po okazaniu prawa jazdy kategorii B i wyłącznie dla tych osób, które nie są pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Trzeba pamiętać by założyć wygodny strój, a także obuwie na miękkiej podeszwie. Na tor mogą przyjść z osobą obdarowaną osoby towarzyszące. Towarzystwo będzie oglądało przejazd – może go również uwiecznić na pamiątkę. Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim i może zaistnieć konieczność zmiany terminu z uwagi na niekorzystną pogodę. Termin należy zawsze rezerwować z 14-dniowym wyprzedzeniem i pamiętać, że wszelkie zmiany możliwe są nie później niż 7 dni przed datą planowanego odbycia jazdy. Voucher na jazdę Subaru Impreza możesz wykorzystać również w innych lokalizacjach podanych w sklepie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...