Jazda Subaru Impreza Białystok

249.00
Kod produktu: PM0840
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Jazda za kierownicą Subaru Impreza to jedno okrążenie toru.
Informacje dla oglądających:
Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osoby, które będą obserwowały przejazd z określonej strefy.
Pogoda:
Atrakcja jest sezonowa, w przypadku dużych opadów może być tak, że termin zostanie zmieniony. W tej sytuacji będzie rezerwowany inny termin.
Obowiązujący strój:
Najlepiej założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie, które będzie miało miękką podeszwę.
Informacje dodatkowe:
Długość jednego okrążenia toru to 1050 m. Rezerwacji należy dokonywać z wyprzedzeniem 14 dni. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji będzie możliwa nie później niż 7 dni przed datą realizowania.
Wymagania:
Zabronione będzie korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu oraz innych środków odurzających. Prezent jest dla osób od 18 roku życia i wymagane będzie posiadanie prawa jazdy kat B.
Lokalizacja:
Tor Białystok - Krywlany, ul.Ciołkowskiego 2
Ważność:
365 dni.

Atrakcja ma miejsce na terenie zamkniętym - torze wyścigowym, dzięki czemu są tam warunki do jazdy idealne ze względu na doskonalą nawierzchnię. Nad organizacją przejazdów czuwa grupa profesjonalistów, a każdy ma swoją wyznaczoną kolej. Na torze jest jedno auto więc nie ma ryzyka kolizji. Na miejscu pasażera siada instruktor, doświadczony rajdowy kierowca.

Jazda Subaru Impreza w Białymstoku to prezent, który możemy polecić każdemu mężczyźnie, który nigdy nie miał okazji testowania samochodu sportowego w warunkach toru wyścigowego. Samą jazdę Subaru Impreza w Białymstoku poprzedza krótki instruktaż w wykonaniu doświadczonego kierowcy rajdowego. Zostaniemy poinformowani o zasadach bezpieczeństwa i wszelkich aspektach prowadzenia tego wyjątkowego samochodu.

Jazda Subaru Impreza w Białymstoku – zostań kierowcą wyścigowym

W trakcie jazdy Subaru Impreza w Białymstoku na trybunach toru mogą przebywać osoby bliskie lub najbliższa rodzina, które obejrzą cały nasz przejazd, a także sfilmują jego przebieg. Należy jedynie pamiętać, że realizacja vouchera jest możliwa w miesiącach wiosenno – letnich, w dni bez obfitych opadów atmosferycznych. W trakcie jazdy kierowca powinien mieć na sobie obuwie z miękką podeszwą oraz strój niekrępujący ruchów. Wymagane jest też posiadanie prawo jazdy kategorii B. Uczestnik nie może też być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 15.07.2020, 18:57

Jazda starą dobrą legendą to jednak jest to! Na pewno wrócę ;)


 

Ładowanie danych ...