Jazda Subaru Impreza Bednary

249.00
Kod produktu: PM0839
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Jazda za kierownicą Subaru Impreza to jedno okrążenie toru.
Informacje dla oglądających:
Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osoby, które będą obserwowały przejazd z określonej strefy.
Pogoda:
Atrakcja jest sezonowa, w przypadku dużych opadów może być tak, że termin zostanie zmieniony. W tej sytuacji będzie rezerwowany inny termin.
Obowiązujący strój:
Najlepiej założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie, które będzie miało miękką podeszwę.
Informacje dodatkowe:
Długość jednego okrążenia toru to 2,5 km. Rezerwacji należy dokonywać z wyprzedzeniem 14 dni. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji będzie możliwa nie później niż 7 dni przed datą realizowania.
Wymagania:
Zabronione będzie korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu oraz innych środków odurzających. Prezent jest dla osób od 18 roku życia i wymagane będzie posiadanie prawa jazdy kat B.
Lokalizacja:
Tor Bednary, około 30 km od Gniezna.
Ważność:
365 dni.

Atrakcja ma miejsce na terenie zamkniętym - torze wyścigowym, dzięki czemu są tam warunki do jazdy idealne ze względu na doskonalą nawierzchnię. Nad organizacją przejazdów czuwa grupa profesjonalistów, a każdy ma swoją wyznaczoną kolej. Na torze jest jedno auto więc nie ma ryzyka kolizji. Na miejscu pasażera siada instruktor, doświadczony rajdowy kierowca.

Jazda Subaru w Bednarach to super pomysł na prezent dla wszystkich miłośników motoryzacji. Subaru od lat jest cenione jako jeden z bardziej popularnych samochodów do szybkiej jazdy rajdowej, do którego chce wsiąść wielu mężczyzn. Istnieje więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że faktycznie będzie to świetny pomysł na prezent i warto na taką jazdę się zdecydować. 

Jazda Subaru Impreza Bednary – niezapomniane wrażenia 

Jazda Subaru Impreza w Bednarach będzie realizowana na torze, gdzie kierowca będzie mógł liczyć na doskonałą nawierzchnię i tym samym spędzony na torze czas będzie faktycznie komfortowy. Jazda realizowana jest pod okiem doświadczonego kierowcy rajdowego, który będzie znajdował się na miejscu pasażera i tym samym faktycznie kierowca będzie mógł czuć się dużo pewniej, szczególnie jeśli będzie to dla niego pierwsza jazda takim szybkim samochodem. Organizator dba o to, by jazdy realizowały się jedynie w doskonałych warunkach, dlatego nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w takich samochodach.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...