Jazda Off Road Warszawa

489.00
Kod produktu: PM0708
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Jazda off road – Warszawa, jakiej nie znasz

Miejska dżungla sprawia, że tęsknisz za spotkaniem z przyrodą, a szara i nudna codzienność powoduje chęć zrobienia czegoś szalonego? To nic dziwnego, ot efekt monotonności i powtarzalności. Brak w tym prawdziwych emocji, wyjątkowych przeżyć i czystej adrenaliny. Dlatego też stworzyliśmy coś, co jest w stanie skutecznie walczyć z nudą. Mamy coś ekstra, coś odjazdowego – wystarczy, że nam zaufasz i na kilka godzin przeniesiesz się z miejskiej dżungli do tej właściwej – z masą błota i przeszkód. Tylko ty, tor i potężny samochód terenowy z napędem 4x4. Gotowy na wyzwanie? To jazda off road! Warszawa zweryfikuje Twoje umiejętności jazdy w trudnym terenie.
 
Nie musisz się jednak martwić na zapas. Zawsze towarzyszył Ci będzie doświadczony instruktor, a przed rozpoczęciem czeka na Ciebie krótkie wprowadzenie. Dzięki temu zawsze masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a Ty będziesz się świetnie bawił podczas pokonywania kolejnych przeszkód.
 
To, że obok Ciebie będzie siedział profesjonalista, nie oznacza, że Twoje osiągnięcia będą w jakiś sposób spychane na dalszy plan. Instruktor ma jedynie pilnować bezpieczeństwa. Walka z pojazdem, błotem i stromymi podjazdami to już Twoje zadanie. Czego wymagamy? Jedynie prawa jazdy. Cała reszta jest nieistotna. To, jakie masz doświadczenie, jest już mniej istotne – chociaż nie bez znaczenia. Jeżeli jesteś starym wyjadaczem, znajdziemy Ci odpowiednio wymagający tor!
 

Wyjątkowy pomysł na prezent to jazda off road! Warszawa ciągle zaskakuje

Taka jazda to coś wyjątkowego i uważamy, że każdy powinien tego spróbować. Dlatego też wychodzimy do Ciebie z ciekawym pomysłem – podarowania komuś przeżycia, które zapamięta do końca życia. Potężna dawka adrenaliny i pozytywnych emocji w pakiecie z dziką radością, a to za sprawą jednego vouchera! Zainteresowany? Jeżeli tak, to postępuj zgodnie z naszą unikalną instrukcją, to przepis na sukces! Aby sprawić udaną niespodziankę, musisz:
 
1. Odwiedzić naszą stronę i wybrać swoje miasto.
3. Zamówić swój Voucher.
4. Zorganizować ładną kopertę/torebkę.
5. Podarować to wyjątkowej osobie przy specjalnej okazji!
 
Zauważyłeś to, każdy punkt naszej instrukcji możesz wykonać bez wychodzenia z domu. Całość zajmie Ci maksymalnie kilka minut, a wspomnienia pozostaną na długie lata. Wniosek nasuwa się sam – do udanego prezentu nie potrzeba ogromnych pieniędzy. Przede wszystkim liczą się kreatywność i głowa pełna pomysłów. Jeżeli dodasz do tego odrobinę zaangażowania, to sukces jest już praktycznie murowany! Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 18.07.2020, 11:30

Bardzo dobre wrażenia warto spróbować


 

Ładowanie danych ...