Jazda Off Road Wałbrzych

489.00
Kod produktu: PM0707
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Doskonałym prezentem dla osób kochających podwyższoną adrenalinę będzie jazda OFF Road w Wałbrzychu autem z napędem 4x4. Teraz możesz sprawić taką niespodziankę przyjacielowi lub innej bliskiej osobie także w Wałbrzychu! Godzinna jazda terenówką po bezdrożach to niesamowita frajda, która sprawi przyjemność każdemu miłośnikowi ekstremalnych przeżyć.

Jazda OFF Road Wałbrzych – podaruj bliskim porcję mocnych wrażeń!

Voucher na jazdę OFF Road w Wałbrzychu autem terenowym możesz zamówić w prosty sposób przez Internet. Jest on ważny aż 365 dni i może z niego skorzystać każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B. Ta niesamowita atrakcja spodoba się każdemu, kto kocha jazdę autem – po krótkim szkoleniu będzie mógł się wyszaleć super mocną terenówką 4x4 po bezdrożach o różnym stopniu trudności zlokalizowanych wśród łąk, pól i lasów. Na tę ekstremalną przygodę wśród bezdroży można zabrać osobę towarzyszącą. Nad bezpiecznym przebiegiem atrakcji czuwa instruktor, który cały czas jest obecny w aucie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...