Jazda Off Road Tychy

489.00
Kod produktu: PM0706
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Jazda Off Road wyzwoli adrenalinę w Twoich żyłach. Poczujesz ekscytację i silne emocje podczas godzinnej ekstremalnej jazdy po bezdrożach – jako kierowca lub pasażer samochodu terenowego, który przystosowany jest do pokonywania najtrudniejszych tras.

Jazda Off Road Tychy – dla kogo taki prezent?

Wybierz voucher na Jazdę Off Road w Tychach dla swojego mężczyzny, jeśli interesuje się tematyką rajdów offroadowych i sam chciałby spróbować w nich swoich sił, a dotychczas nie miał ku temu okazji. To także dobry prezent dla kobiet, które lubią ekstremalne wrażenia. Dla każdego Jazda Off Road w Tychach będzie oryginalnym prezentem i niezapomnianym przeżyciem.
Jazda offroadowa trwa godzinę. Zanim dana osoba wsiądzie za kierownicę naszej terenówki, odbędzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i budowy samochodu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...